Hande Yener'den şaşırtan Demet Akalın itirafı!

Pop müziğin ünlü seslerinden Hande Yener, yakın zamanda barıştığı Demet Akalın hakkında konuştu.

Ünlü şarkıcı Hande Yener, pandemi sürecinde neler yaptığını açıkladı. Yener, "Ben annemle yaşadığım için bu süreçte çok dikkat ettim. Dışarıya çıkmadım ve her şeyi kendim yaptım. Kendi saçımı boyadım, manikürümü ve pedikürümü her şeyimi kendim yaptım. Hatta bundan sonra kendi imajımı kendim yapacağım." dedi.

Kısa zaman önce şarkıcı Demet Akalın ile barışan Yener, Akalın ile hala görüşememeleri konusuna ise, "Görüyorsunuz hiçbir şey görüşmemize izin vermiyor" diyerek esprili bir yanıt verdi.

Pop müziğin sevilen isimlerinden Hande Yener, kendisine mesajlar atan Recep G. adlı kişiden 2016 yılında şikayetçi olmuştu. Ünlü şarkıcının takıntılı hayranı yeniden ortaya çıktı. Recep G. adlı kişi, Yener'in evine girdi.

Takıntılı hayran hakkında, kişinin evine izinsiz girip huzursuz etmesi nedeniyle dava açıldı. Recep G., 'Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma, Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme' suçuyla yargılanacak.

SOSYAL MEDYADAN ÇEKİLMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Hande Yener, sosyal medyada hesabı pasife alma modasına uymuştu. Daha önce oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç, Instagram hesabındaki tüm paylaşımlarını silmiş ve çok konuşulmuştu. Son olarak oyuncu Merve Boluğur da, tüm dostlarını takipten çıkartmıştı.

hande yener

hande yener

O akıma Hande Yener de uydu. Yener, Instagram hesabından tüm fotoğraflarını sildi. Yener ayrıca profil resmini de kaldırdı. Şarkıcının niçin böyle bir şeyi yaptığı merak konusu oldu.

hande yener instagram

hande yener instagram

BİR YORUM YAPIN 0