Bu hafta vizyona girecek komedi filmi Hemen Döneriz, dün akşam galasını gerçekleştirdi. Burak Satıbol, Ayhan Taş ve Buse İskenderoğlu rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda, 9. Uluslararası Malatya Film Festivali'nin koordinatörlüğünü de yapan Haydar Işık oturdu. Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak, galayı yerinde takip edip oyuncularla röportajlar yaptı.

Oyuncu Gökhan Mumcu'nun yapımcılığını yaptığı, yönetmen koltuğunda Haydar Işık'ın oturduğu komedi filmi Hemen Döneriz, sezonun iddialı işlerinden biri olarak bu hafta vizyona girmeye hazırlanıyor. Film için dün akşam, geniş katılımlı bir gala gerçekleştirildi. Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak, galayı yerinde takip ederek filmin oyuncularıyla, proje ve Emmy'den 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülüyle dönen Haluk Bilginer'in büyük başarısı üzerine röportajlar gerçekleştirdi:

HALUK BİLGİNER'E TEBRİK MESAJLARI YAĞDI!

Filmin oyuncu kadrosunda; Kadir Polatçı, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Gökhan Mumcu, Buse İskenderoğlu, Kıvanç Baran Arslan ve Esin Civangil gibi isimler yer alıyor.

Ayhan Taş

29 Kasım'da toplamda 120 salonda gösterime girecek olan filmin galasına, ilgi oldukça yoğun oldu.

Ümit Karan ve Kadir Polatçı

Eski Milli futbolcu Ümit Karan, oyuncular Aslı Tandoğan ve Saruhan Hünel, Güldür Güldür Show oyuncusu Açelya Topaloğlu ile ünlü tiyatrocu Selahattin Taşdöğen, galaya gelen davetliler arasında yer aldı.

Buse İskenderoğlu

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit'ten yeni paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Akil'den kızı Alin ile 'Günaydın' videosu!

İLİŞKİLİ HABER

Genç oyuncu Godfrey Gao kalp krizi sonucu vefat etti!

BİR YORUM YAPIN 0