Ezgi Sertel'den karantina günleri sonrası muhteşem paylaşım! Ezgi Sertel kimdir?

06 Haziran 2020, 13:09
Ezgi Sertel'den karantina günleri sonrası muhteşem paylaşım! Ezgi Sertel kimdir?

Yaptığı yemek programlarıyla hakkından sıkça söz ettiren Ezgi Sertel ikiz erkek bebeklerini kucağına almıştı. Ezgi Sertel katıldığı bir canlı yayın programında hamilelik sürecinde yaşadığı sıkıntılı süreci ilk kez açıkladı. Karantina günlerinden sonra ilk paylaşım yapan Sertel oğullarım notunu yazdı.

Sunucu Ezgi Sertel ve ikiz oğulları Mert&Tibet'in fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Korona virüs salgını nedeniyle 3 aydır evden dışarıya çıkmayan Sertel ikiz bebeklerini büyütüyor. İlk kez insan içine çıkan bebekleri için muhteşem bir not yazdı. "Bugün ilk kez bebeklerim insan içine karıştı. Hep evde hep aynı yüzlerden farklı bir gün oldu onlar İcin. Sokağa çıkma izni olsa da insan bi tedirgin olmuyor değil aslında ama bi oksijen alsınlar bi denız havasi solusunlar da istiyorsun... Gelişimleri için önemli dedik attık kendimizi sahile.Cok mutlu oldular hareketlendiler nereye bakacaklarını şaşırdılar..onları öyle görünce ben de iyi ki gelmişiz dedim valla.. Güzel keyifli bi günün ardından bi hatıra fotoğrafı paylaşmak istedim "

İLK KEZ AÇIKLADI!

Taze anne Ezgi Sertel, bugün 2.Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında soruları yanıtlayan Sertel, eşi Ozan Çobanoğlu'nun kendisine doğum hediyesi olarak ne aldığını sorması üzerine "Vallahi sadece teşekkür etti, hiçbir hediye almadı. Her şey çocuklarımız için. Böyle bir beklentim yok. Özel bir güne gerek yok o hep bana hediye alır." yanıtını vererek şaşırttı. 

Sertel, "İnsanlar hep doğallıktan bahsediyor ama filtresiz de gezmemizi istemiyorlar galiba! Hamile fotoğrafıma inceltmem mi gerekiyor onu da bilemedim. Hamilelik dönemimde de bu tarz kötü yorumlara maruz kaldım. Hamile bir kadın bazen üzgün, bazen kaygılı çok karışık hisler yaşıyor. Bu süreçte sadece fiziksel ve biyolojik hisler yaşamıyorsunuz, psikolojik olarak da etkilendiğiniz bir dönem. Benim hamilelik sürecim zor geçti, son iki ayı yatarak tamamladım. Erken doğum riskim vardı, operasyon geçirdim sadece ihtiyaç için kalktım yataktan demişti.

'BURNU BÜYÜMÜŞ DEDİLER'

Son iki ay yatarak geçirdiğim için hiç hamilelik fotoğrafım yoktu. Ben de çekilmek istedim, hazırladılar beni birkaç poz çektiler, onları da paylaşmak istedim. O fotoğraflardan sonra ‘burnu büyümüş’ dediler. Bu tarz kötü yorumlar hep geldi. Son iki ay yatarak geçirdiğim için hiç hamilelik fotoğrafım yoktu. Ben de çekilmek istedim, hazırladılar beni birkaç poz çektiler, onları da paylaşmak istedim. O fotoğraflardan sonra ‘burnu büyümüş’ dediler. Bu tarz kötü yorumlar hep geldi.Yeni doğum yapmış bir kadın olarak ilk önceliğimiz kilo mu onu da bilemedim. Çok mutluyum çocuklarım çok sağlıklı, ben çok sağlıklıyım. Benim için önemli olan buydu, zor bir hamilelik süreci geçirdim." ifadelerini kullandı.

"OĞULLARIM"

Ünlü sunucunun ikiz bebekleri 3 aylık oldu. Ezgi Sertel çocuklarının yüzünü ilk kez yakından paylaştı.

Sunuculuğunun yanı sıra oyunculuk da yapan Ezgi Sertel eşi Ozan Çobanoğlu ile aynı dizide yer aldığı sıralarda set arkadaşlığını evlilikle taçlandırmıştı. Sunucu Ezgi Sertel ve Ozan Çobanoğlu çiftinin ikizleri ile ilk 23 nisan sevincini Instagram hesabından yayınladı.

YENİ PAYLAŞIM!

Şimdilerde ikiz bebekleri olan Ezgi Sertel yeni paylaşımlar yapıyor. Sertel fotoğrafa "Bay Cazgır’ım (Tibet) ve Cep Herkül’üm (Mert)" notunu düştü.

EVDE HAYAT VAR PAYLAŞIMI!

Sunucu Ezgi Sertel kendisi gibi ünlü olan Ozan Çobanoğlu ile  2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu ve bir dönem Türkiye'nin lezzetlerini tanıtan bir program ile adından çokça söz ettiren Ezgi Sertel, Ocak ayının son günlerinde ikizlerine kavuştu. Ezgi Sertel de 'Hayat eve sığar' çağrılarına bu paylaşımla destek verdiğini duyurdu.

 

YENİ POZ GELMİŞTİ!

Ünlü sunucu eşi ve ikizleriyle beraber yeni poz paylaştı.

40 GÜNLÜK PAYLAŞIMI

Ezgi Sertel, ikizlerinin 40'ı çıkınca sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak "Bizim 40’ımız çıktı.Allah herkesin evladıyla beraber benim yavrularıma da güzellikler nasip etsin" notunu düştü.

DOĞUMA BÖYLE GİTTİ!

Geçtiğimiz aylarda anne olan sunucu Ezgi Sertel, doğumunun ardından ilk paylaşımını yaptı. Sertel fotoğrafının altına, 'Şükür çocuklarımız dünyaya geldi. Hepimiz çok iyiyiz , bebişler küvözde bir kaç güne inşaAllah alıp evimize götüreceğiz. :) Allah isteyen herkese nasip etsin.' notunu ekledi.

ezgi sertel instagram

Bir dönem yer aldığı yemek programıyla damgasını vuran ünlü isim Ezgi Sertel, ikiz bebeklerine hamile olduğu öğrenilmişti. Daha önceki gebeliklerinde yaşadığı acı deneyimleri bir canlı yayın programında bahseden Ezgi Sertel, Ozan Çoban ile 2016 yılında evlenmişti. Sertel ikiz oğullarına, Tibet ve Mert isimlerini koymuştu.

TEBRİK MESAJLARI GELDİ!

Karnı belirgin fotoğrafını paylaşan Ezgi Sertel’e, çok sayıda tebrik mesajı geldi. Birkaç ay sonra ikizlerini kucağına alacak olan Sertel, isim konusunda hala kararsız olduğunu belirtti.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7'de sunduğu "Ezgi ile Yaz Sabahı" programı ile ün kazanmıştır. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • Vatandaş 1 hafta önce Şikayet Et
  Çok güzel bir kadın bence keşke tesetture girse ortunse çünkü Allah kuranda tesetturu emrediyor.tabiki söz musluman olanlara inanlara.inanmayanlara sözüm yoktur.
  Cevapla
 • Elmira 1 ay önce Şikayet Et
  Allah anali babali buyutsun hayirli evlatkar olsunla ana babasina vatanina 41kere masallah isteyen herkese nasip etsin
  Cevapla
 • muerte 1 ay önce Şikayet Et
  Birisinin ismi sakıncalı.
  Cevapla
 • Derya 2 ay önce Şikayet Et
  Sağlıkla büyüsün inşallah
  Cevapla
 • Melek 2 ay önce Şikayet Et
  Maşallah
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun