Sunucu Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert’i parka götürdüğü anları sosyal medya hesabından yayınlayarak kendi rekorunu kırmayı başarmıştı. Sertel oğulları Tibet ve Mert ile oyun oynadığı karelerini Instagram'dan paylaştı.

Sunucu Ezgi Sertel, 2016 yılında oyuncu Ozan Çobanoğlu ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz ocak ayında da ikizleri Mert ve Tibet'i dünyaya getirmişti. Uzun bir süredir sosyal medyadan uzak ikiz çocukları Tibet ve Mert ile hayat süren sunucu Ezgi Sertel'den yeni paylaşım geldi. 

OYUN KEYFİ YAPTILAR!

  Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert ile oyun oynadığı karelerini Instagram'dan paylaştı.

ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI!

Sunucu Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert’i parka götürdüğü anları sosyal medya hesabından yayınlayarak rekor kırmayı başarmıştı. Sertel, ikizlerinin yeni görüntüsünü de paylaştı. İkizler, her geçen gün büyüyen görüntüleriyle sosyal medyada dikkat çektiler.

Anneler Günü'ne özel paylaşım yapan Sertel paylaşımın altına, "2. Anneler Günüm. Ellerinde çiçekle anneciğim anneler günün kutlu olsun diyecekleri günü sabırsızlıkla bekliyorum. Daha ne isterim ki bu güzel benim için anlamlı günde. Sadece mutlu insanlar olsunlar. Özgüvenli ve sağduyulu olsunlar.. İyi birer İnsan olsunlar istiyorum.. İçimdeki koşulsuz sevgiyi yaşamak anne olmanın en güzel yanı.Şükürler olsun. Anneler Günüm Kutlu Olsun." notunu düştü.

"23 NİSAN PAYLAŞIMI"

Ezgi Sertel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı bu fotoğraflarla kutladı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

"TIRNAKLARIMLA KAZIYARAK GELDİM"

TRT 1 ekranlarında ihtiyaç fazlası alışveriş yapılmaması gerektiğini ana fikir edinen Fazlası Zarar adlı yarışma programını sunan Ezgi Sertel,  "Hayatımda hiçbir zaman kolay para kazanmadım, ilk projesiyle ünlü olan biri de değilim tırnaklarımla kazıyarak bir yerlere geldim.

Para kazanmanın zorluğunu bildiğim için savurgan hareket etmem. 30 bin liralık bir çantayı alıp koluma taktığımda mutlu olacak biri değilim. O kadar pahalı zevklerinin olması içi kolay para kazanıyor olmanız lazım.

Şu anda yaptığım iş de benimle örtüşüyor, her zaman gelir gider hesabı yapan geleceğini düşünen biri oldum. Bana anne babamdan yalılar da kalmadı. Her zaman akıllı davranmam gerekti" dedi.

İKİZLERİYLE PARKTA!

Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert'i parka götürmüştü.  Sunucu, o anlardan çekildiği bu kareyi Instagram hesabından, "Bugün ilk kez bebeklerimi parka götürdüm.. Salıncağa binsinler istedim.. Sandım ki, çok mutlu olacaklar. Yooo... Bebeklerimin suratına bakınca anlayacaksınız bu fotoğrafta tek mutlu olan benim. (ikizlerimin pek ciddi bugün) tibetvemert" notu ile paylaşmıştı.

İkizlerden yeni bir görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan Sertel paylaşımına, 'Baldan tatlı yavrularım. Minik arılarım Tibet ve Mert. İkizlerim büyüyor.' notunu ekledi.

Tibet ve Mert

İKİZLER 1 YAŞINDA!

Şimdilerde Trt ekranlarında Fazlası Zarar isimli programda başarılı bir iş yapan Sertel ikizleri Tibet ve Mert'in doğum günlerini aile arasında kutladı.

O anlar kameralara böyle yansıdı.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7'de sunduğu "Ezgi ile Yaz Sabahı" programı ile ün kazanmıştır. 

İLİŞKİLİ HABER

Gökçe Bahadır koronavirüse yakalanmadan önce gitmediği yer kalmamış!

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef Türkiye 30 Aralık haftanın eleme adayları kimler? 3. aday da belirlendi

İLİŞKİLİ HABER

Osmanlı torunu Daniel Hamid Kadir Osmanoğlu evlendi!

İLİŞKİLİ HABER

Ahu Yağtu ve Celil Nalçakan'dan set kardeşliği kareleri

BİR YORUM YAPIN 21

Palina 8 ay önce

Cook guzal aile maşallah

Toplam 1 beğeni

fenerli 11 ay önce

Maşallah..

Toplam 2 beğeni

Semra iskeceli 1 yıl önce

Allah analı babalı güzel vicdanı hür ahlaki hür iyi insanlarla karşılaştırarak büyütsün eeee biraz da rabbim bu güzel anne ve babaya büyütürken sabır güç kuvvet ve Uyku versin

Toplam 14 beğeni

gül yengül 11 ay önce

Allah analı babalı büyütsün nede güzel ler masallah

Toplam 5 beğeni

dilek 1 yıl önce

Negatif yorumlara takilip kalmayin lütfen herkes istefigini soylesin benimde ikizlerim var bu psikolojiyi anlayabiliyorum ama siz cocuklarinizi buyutmeye odaklanin cocuklariniza harcayin vaktinizi sonra cok pisman olursunuz kendinize ve bebeklerinize iyi bakin gerisi bos sizleri seviyoruz cok guzel gorunuyosunuz

Toplam 9 beğeni

Mustafa Yıldırım 1 yıl önce

Maşallah Allah c.c analı babalı büyütsün iman ve ihlasla inşaallah

Toplam 12 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun