Masterchef'in Güzide Mertcan'ı 7 milyon TL'lik villası için itirafta bulundu!

7 milyon TL'Lik villası yüzünden sosyal medyada üzerine atılan iftira, hakaret ve linçlere maruz kalan Güzide Mertcan, programı izleyenlere duygusal anlar yaşatmıştı. Üzerine atılan bu iftiralara ortak olanlara hakkını helal etmeyeceğini söyleyen Güzide Mertcan, villası ile ilgili itiraflarda bulundu.

Lüks yaşamı ile sosyal medyada haksız yere linç edilen tesettürlü yarışmacı Güzide Mertcan, Masterchef programında gözyaşlarına boğulmuştu. Yarışmada yarı finale kalmayı hak eden Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik lüks villasıyla çok konuşulmuştu. 4 yıldır satmaya çalıştıkları olay villa için Mertcan, ''Evin neden bu kadar olay olduğunu ben de anlamadım. Bir sürü haber sitesinde çıktı ve siyasi bağlantı olduğu için olay oldu. Evi siyasete bağladılar. Buna hak veriyorum çünkü insanlar 'Helal para kazanmamış' gibi düşünüyorlar. Bu ev benim tarzım değil. Biz bunu satarız diye yatırım olarak aldık. Türkiye'de yaşanan bazı olaylardan dolayı satamadık. Bu ev bizim için çok büyük. Biz bu evi şu an 2+1 olarak kullanıyoruz. Biz bu evi 4 yıldır satıyoruz. Yarışmadan sonra olmadı yani. Yarışmadan sonra evin değeri arttı satıyoruz falan dermişim.' açıklamasında bulundu.

YARIŞMADA GÖZYAŞLARINA BOĞULMUŞTU!

Bazı takipçi kitlesinin sosyal medya hesabı üzerinden getirdiği eleştirilerde yarı finale kalması haksızlık olarak nitelendirildiğini söyleyen ve bundan dolayı büyük bir üzüntü duyduğunu ağlayarak ifade eden Güzide Mertcan, şu açıklamayı yapmıştı ''Aylardır bana ve aileme yapılmayan saldırı atılmayan iftira kalmadı. Her gün başka bir haberle uyandım, koca koca haber sitelerinde çıkan. Bakın sadece son haftalarda çıkan haberlerden bahsetmiyorum. Güzidenin evi, Güzidenin işi diye aylardır ilmek ilmek işlendi üzerimdeki iftira örgüsü. Çamur at izi kalsın mantığıyla birileri ağızları sulana sulana her gün bir şeyler paylaştı hakkımda. Karşısında nefes alan bir insan olduğunu unutup ağza alınmayacak hakaretler yağdıran ve tüm bu iftiralara ortak olanlara sözüm; Eğer ki en ufak bir torpil, hak yeme, kayırma yaptıysam Allah'ın gazabı üzerime olsun. Ama şunu da bilin biri bir taş attı bende atayım mantığıyla bu linç kampanyasına destek olan hiç kimseye hakkım helal değilidr. İftira atmanın hesabını vermek o kadar kolay değil...''

3 çocuk annesi olan Güzide Mertcan, Masterchef programının finale giden oyununda elendi...

Güzide Mertcan

Güzide Mertcan

Masterchef'in gözde yarışmacılarından olan Batuhan'ın elendiği gecede konuk olarak O Ses Türkiye ekibi yer almıştı. Tüm jüri üyelerinin gelmesi bir tek Hadise'nin olmaması ise izleyici tarafından merak edilmişti. Bölüm boyunca gözlerin arandığı Hadise'de sağlık problemleri sebebiyle programa katılmadığı öğrenildi.

O SES TÜRKİYE MASTERCHEF TÜRKİYE'DE!

Acun Ilıcalı'nın yerleri temizlemesi, sosyal medyada ti'ye alınırken, yarışma sonunda finale kalan MasterChef yarışmacılarına Survivor ödülü vermesi, gecenin sürprizi oldu.

acun ılıcalı masterchef

acun ılıcalı masterchef

Ilıcalı'nın program sırasında yerleri süpürmesine sosyal medyadan, nafaka mağduru şeklinde yorumlar geldi.

KAZANAN MAVİ TAKIM

Finale ramak kala MasterChef programına konuk olarak katılan O Ses Türkiye ekibi, 72. bölümde izleyicilere çok renkli anlar yaşattı. MasterChef yarışmacılarına karşı meydan okuyan O Ses Türkiye ekibinde yer alan ünlü isimler Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve sunucu Saadet Özsırkıntı, şeflerin verdiği yemekler üzerine çalışarak çok iyi bir iş çıkarmaya çalıştılar.

Masterchef Türkiye yarışmasının yeni bölümü saat 20:00'da TV8 ekranlarında...

ALİŞAN- BUSE VAROL/ DEMET AKALIN- OKAN KURT MASTERCHEFTE YARIŞTI

Pazartesi'den Perşembe'ye kadar her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve yüksek bir izleyici kitlesine sahip olan MasterChef Türkiye programına geçtiğimiz gün ünlüler konuk oldu. Alişan- Buse Varol çifti ile Demet Akalın- Okan Kurt çifti programa eğlenceli anlar kattı.

Kırmızı takımda Güzide, Ekin, Alişan ve eşi Buse Varol yarışır iken mavi takımda Alican, Batuhan, Cemre, Demet Akalın ve Okan Kurt vardı.

Oldukça renkli anların yaşandığı dün akşamki bölümde galip gelen takım mavi takım oldu.

Masterchef

Masterchef

Takım kaptanları ise Demet Akalın ile Buse Varol oldu. Popstar Demet Akalın oldukça şık bir meyve tabağı hazırlaması ile öne çıkarken Buse Varol köfteyi çok güzel yaptı. Ünlü isimler maharetlerini konuştururken takımlar arası zaman zaman eğlenceli  atışmalar yaşandı.

Şarkıcı Sıla'nın düğününe sosyal medyadan şaşırtan tepkiler!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Sıla'nın düğününe sosyal medyadan şaşırtan tepkiler!

BİR YORUM YAPIN 18

Güzide 3 yıl önce

Güzel vurdtmş

Nail 3 yıl önce

Açlıktan ölen müslümanlar varken bu kadar pahalı bir evde yaşamak ne kadar doğru olur ister istemez tepki çeker sizin inancınıza saygılıyız kimsenin malı kalmaz dünyada ama bu kadarı bence israf

Toplam 2 beğeni

Tahsin Paşa 3 yıl önce

Paran olsa böyle bir evde oturmayacaksın yani?

Toplam 0 Beğeni

ÖNCE VATAN 3 yıl önce

neden eleştiriyorlar başı örtülü müslüman inançlı diye eleştiren kim dinsiz imansız zihniyeti bozuk kıskanç çekememezlik olan kişiler eleştiriyorlar

Toplam 2 beğeni

Saçmalık 3 yıl önce

Siyasi olunca haram kazanç mı oluyor? Türkiye' de yaşanan bazı olaylardan satamadık demek ne demek? Sana ilk günden şüphe ile bakmıştım ve çok şükür yanılmamışım!!!

Toplam 2 beğeni

MERAL 3 yıl önce

Güzide'yi kutluyorum çok başarılıydı kızın hakkını yemeyin insanların kıskançlıkları üzdü bu kızı

Yorumların Tümünü Okuyun