Resim ve Pastel Sanatının Ustaları Bahçelievler’de buluşuyor…

Türkiye Cumhurbaşkanları Potre Ressamı Javad Soleimanpour ve yetiştirdiği sanatçıların diğer dünya sanatçıları ile birlikte oluşturduğu 2. Uluslararası Resim ve Pastel Sanatları Sergisi Bahçelievler Siyavuşpaşa Köşkü'nde açıldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türkiye Cumhurbaşkanları Potre Ressamı Javad Soleimanpour ve yetiştirdiği sanatçıların diğer dünya sanatçıları ile birlikte oluşturduğu 2. Uluslararası Resim ve Pastel Sanatları Sergisi Bahçelievler Siyavuşpaşa Köşkü'nde açıldı. 28 Aralık'a 2019 tarihine kadar bütün sanatseverlerin ziyaretine açık olan sergide İran, Çin, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Türkiye'den 44 sanatçının 47 eseri yer alıyor.

İstanbul Bahçelievler Belediyesi tarafından, İstanbul Sanat ve Sanatçı Derneği, Türkiye Pastel Derneği ve Türk-Çin Kültür Derneği iş birliğiyle ile bu yıl ikincisi düzenlenen "Uluslararası Resim ve Pastel Sanatları Sergisi" dün sanatseverlerle buluştu. Siyavuşpaşa Köşkü'ndeki serginin açılışına, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakçı Kan, İffet Polat ve Mihrimah Belma Satır, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolos Yardımcısı Zhong Hong Nuo'nun yanı sıra sergide eseri bulunan sanatçılar katıldı.

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0