Tuba Büyüküstün'den itiraf! Engin Akyürek'le tekrar oynamak isterim...

Ekranların sevilen yüzü Tuba Büyüküstün, YouTube kanalı açtığını Instagram hesabından duyurmuştu. Şimdi de koronavirüs nedeniyle evde canı sıkılanlar için canlı yayında sohbet etti.

Tuba Büyüküstün, 2014-2015'te yayınlanan 'Kara Para Aşk' dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek'le bir projede tekrar oynamak istediğini açıkladı."Bir dönem üniversitelerde bile incelenmişti o iki karakterin arasındaki durum. İlişki açısından çok gerçekçi görünüyor, etkileyici diye. Engin ile güzel bir uyumumuz olmuştu. Tekrar oynamak isterim tabii ki." dedi.

TAVSİYELERDE BULUNDU...

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, korona virüsünü çocuklarımıza nasıl anlatmamız konusunu sosyal medya hesabından bir videoyla anlattı. UNICEF’in bu süreçle ilgili 8 tavsiyesini takipçileriyle paylaşan Büyüküstün “Açık sorular sorun ve dinleyin. Dürüst olun. Ve gerçeği anlayabilecekleri bir yaklaşımla anlatın. Kendilerini ve arkadaşlarını nasıl koruyacaklarını gösterin. Güven Duygusu yaratın. Damgalanma ya da damgalama var mı diye kontrol edin. İyilik yapan insanları anlatın. Kendinize de dikkat edin” dedi.

SOHBET EDECEĞİM DEMİŞTİ!

Tuba Büyüküstün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda YouTube kanalında artık sohbet videoları yayınlayacağını söyledi.

Tuba Büyüküstün açıklamasında, "Toplumsal hatta küresel olarak alışık olmadığımız bir dönemden geçiyoruz. Biliyoruz ki zorunda olmadıkça evden çıkmamamız gerekiyor. Bir süre belirsizlik var ve çılgın sorular var kafamızda. Bu soruları bu dönemde sohbet ederek aşmaya karar verdim. YouTube kanalımdan sizinle sohbet etmek ve paylaşmak istiyorum. Bunun herkese iyi geleceğini düşünüyorum. En azından günümüzün içinde küçücük bir mola olabileceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

BÖYLE DUYURMUŞTU!

Bir süredir ekranlardan uzak bir hayat süren oyuncu Tuba Büyüküstün'den şaşırtan bir açıklama geldi.

Sosyal medya hesabından YouTube kanalı açtığını duyuran Büyüküstün, kanalın tanıtım videosunu yayınladı. 

Tuba Büyüküstün, kanalının ilk videosunda Ercan Saatçi'nin 1995 yılında çıkardığı 'Sayenizde' adlı şarkıyı Özer Atik'le birlikte yeniden söyledi. Videonun açıklamasına da şu notu düştü, "Of Allah'ım of, nedendir hep zorda sana gelişim." Ercan Saatçi'nin 1995 yılında çıkardığı ilk solo albümü 'Sayenizde'nin en kullandığım cümlesi oldu yıllarca. Hayatımız yolunda giderken es geçip, zora düştüğümüzde aklımıza gelenler... Dört ay önce bir gün stüdyoda bulduk kendimizi, beş gün sonra da evde 1 kamera ve 5 kişiyle... Ve böyle bir video çıktı. Benim için hayatta bir deneme daha.

Ümit Kantarcılar, fırın ve market kuyruğuna girenlere tepki gösterdi!

İLİŞKİLİ HABER

Ümit Kantarcılar, fırın ve market kuyruğuna girenlere tepki gösterdi!

BİR YORUM YAPIN 0