Müjde Ar makyajsız görüntülendi!

05 Ocak 2020, 13:50
Müjde Ar makyajsız görüntülendi!

Yeşilçam oyuncularından Müjde Ar, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Makyajsız olmasına rağmen objektiflere gülümseyen ve saklanmayan oyuncunun rahatlığı dikkatlerden kaçmadı. Peki Müjde Ar kimdir?

Makyajsız görüntülenirken panikleyen birçok ünlü ismin aksine Müjde Ar, dağınık saçlarına rağmen telaşlanmayıp kendisini görüntüleyen muhabirlere gülümseyip yanlarına gitti. Bir alışveriş merkezinde alışveriş yaptığı sırada görüntülenen Ar, muhabirlerle şakalaştıktan sonra alışverişine devam etti.

 müjde ar makyajsız görüntülendi

MÜJDE AR KİMDİR?

21 Haziran 1954 yılında doğan oyuncu Müjde Ar'ın asıl ismi  Kamile Suat Ebrem'dir. Türk sinemasında büyük yankı uyandıran filmlerde yar aldı. Aysel Gürel ve Vedat Ebrem'in büyük kızı olan Ar, oyunculuğa tiyatro sahnelerinden başladı.

müjde ar gençlik halleri

İlk kez 1980'de Atıf Yılmaz'ın yönettiği Deli Kan ve Ömer Kavur'un yönettiği Ah Güzel İstanbul gibi daha nitelikli ve iddialı yapımlarda rol alarak film oyunculuğuna adım attı. 

müjde ar yeşilçam yılları

1997 yılında düzenlenen 34. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Yaşam Boyu Onur Ödülü'ne layık görüldü. 2005 yılında siyasetçi Ercan Karakaş ile evlendi. 

müjde ar yakın zamandaki hali

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar