Bir döneme damga vuran rapçi Fuat Ergin, mide ameliyatı oldu. Aşırı kilolu olan Ergin, mide ameliyatından sonra verdiği kilolarla hayranlarını şaşırttı. 153 kilodan 90'na düşen rapçi yeni hallerini sosyal medya hesabından paylaştı. Peki Fuat Ergin kimdir?

Almanya'da doğan Türk asılı rapçi Fuat Ergin aşırı kilolarından kurtuldu. Ünlü rapçi sağlık sorunlarına da neden olan kilolarından mide ameliyatı olarak zayıfladı.

fuat erginin kilolu olduğu zamanlar

Ameliyat sonrası 153 kilodan 90'a düşen rapçi, spor ve diyetle daha da zayıflamayı planladığını açıkladı. Ayrıca ünlü rapçi "Kilo problemi yaşayanlara mesajım; kendinize güvenin ve sağlığınıza önem verin" şeklinde konuştu.

soldaki fuat erginin eski hali sağdaki fuat erginin yeni hali

PEKİ FUAT ERGİN KİMDİR?

Almanya'nın Berlin şehrinde 1972 yılında doğdu. Rape 1992 yılında başladı. Ancak ilk albümünü İngilizce yaptı. Daha sonra Türkçe sözler yazdı. Belli bir dönem Alman hükümetinin desteğiyle rap eğitimi verdi. 2003 yılında Killa Hakan ile albüm yaptı. Türkiye'de Ceza ve Sagopa ile yaptığı raplerle tanındı. Oyunculuk eğitimi de olan rapçi tiyatroyla da ilgilendi. Müjde Yazıcı ile 2014 yılında nikah masasına oturdu. 

fuat ergin zayıfladı

İLİŞKİLİ HABER

Şizofreni nedir? Şizofreninin belirtileri nelerdir? Şizofreninin tedavisi var mıdır?

İLİŞKİLİ HABER

Almanya şansölyesi Angela Merkel'in İstanbul paylaşımı sosyal medyayı salladı!

BİR YORUM YAPIN 0