Hasan Kaçan Cem Yılmaz hakkında bilinmeyen gerçeği açıkladı

Oyuncu Hasan Kaçan, ünlü komedyen Cem Yılmaz için başlatılan 'Yazıklar olsun Cem Yılmaz' adlı linç kampanyası hakkında konuştu. Kaçan, Yılmaz'a haksızlık yapıldığını ve ünlü komedyenin iyi bir yardım bağışında bulunduğunu açıkladı.

Ünlü sanatçı Hasan Kaçan, ünlü komedyen Cem Yılmaz hakkında bir dizi açıklamada bulundu. Kaçan, Yılmaz için başlatılan 'Yazıklar olsun Cem Yılmaz' etiketinin yanlış olduğunu ve komedyenin iyi bir yardım bağışında bulunduğunu söyledi. Kaçan'ın açıklamaları Twitter'de yoğun ilgi gördü.

hasan kaçan twitter

hasan kaçan twitter

Kaçan açıklamasında, "Yazıklar olsun Cem Yılmaz" deniyor ya... Doğru yapılmıyor. Ben de bildiğimi söyleyeyim. Adam yardımını yapmış. Hem de iyi bir yardım. "Yardımı gözümüze mi sokuyorsun" demeyin diye sesini çıkarmıyor. Doğruya doğru. Elini taşın altına koyan herkese teşekkür ederiz. Bir insanın seveni çok olunca sitem edeni de çok olur. Cem Yılmaz'dan 'Geçmiş olsun' mesajı iyi olurdu. Ama kendisi sessiz yardımı tercih etmiş. Neticede, bir ve beraber olunması gereken günlerde ayrılık, gayrılık olmaz." ifadelerine yer verdi.

cem yılmaz haberleri

cem yılmaz haberleri

BİR YORUM YAPIN 0