Şarkıcı Sıla, Demet Akalın'ı Instagram'dan neden sildiğini açıkladı

Yakın zamanda evlenen şarkıcı Sıla, yakın arkadaşı olan Demet Akalın'ı arkadaşlıktan çıkarmıştı. Durum sonrasında programa bağlanan Akalın için Sıla, Akalın'ı neden takipten çıktığını magazin muhabirlerine açıkladı.

Yakın zamanda Hazer Amani ile sade bir törenle nikahı kıyılan şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabında yaptığı son hamlesiyle şaşırttı. Sosyal medya temizliği için kolları sıvayan Sılan ünlü isimlerden Demet Akalın'ı sildi. Geçtiğimiz günlerde AVM'de eşi ile görüntülenen şarkıcı Sıla'ya, Instagram’da Demet Akalın’ı takip etmeyi neden bıraktığı sorulunca da “Teknolojinin gazabına uğradım. Birçok kişiyi takibi bırakmışım. Ama benim sevgim sosyal medya üzerinden ölçülmez” dedi.

Yaşananlardan sonra canlı yayına bağlanan popçu Akalın, 

"Kızlar inanın ben de bilmiyorum. Hala aynı şeyi söylüyorum. Sıla benim için çok değerlidir, ben hiçbir şekilde ona kızmam, darılmam, incilmem. Yeni evlendi, ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok. Daha gecen gün Gölcük’te türbeye gittim Sıla için bebek çizdim. Ben o kızı seviyorum, tamamıyla eşiyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

Ben sosyal medya hesabımda şef Danilo’yu paylaştım belki ona kızmıştır bilemiyorum. Sıla’yı arayıp ‘beni neden takipten çıkardın’ diye de sormadım. Sormam da… Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz seviyorum çünkü kızı…" açıklamasında bulunmuştu.

Dilan Çiçek Deniz'den sosyal medya uyarısı: Sağlığa zarar veriyor!

İLİŞKİLİ HABER

Dilan Çiçek Deniz'den sosyal medya uyarısı: Sağlığa zarar veriyor!

BİR YORUM YAPIN 1

Medineli 4 yıl önce

Türbeye gidip bebek çizmek hurafesi yerine işiten ve gören Allah’a yalvarsan ya!

Toplam 3 beğeni