'Kadın' dizisinden seyirciyi duygulandıran veda!

05 Şubat 2020, 09:04
'Kadın' dizisinden seyirciyi duygulandıran veda!

Üç sezondur devam eden Kadın dizisi, dün akşam yayınlanan 81. bölümüyle final yaptı. Peki Kadın dizisinin final bölümünde neler yaşandı? İşte tüm ayrıntılar.

Fox TV'nin 3 sezondur devam eden dizisi Kadın ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Özge Özpirinçci'nin başrolünde olduğu ve bu sezon kadrosuna usta sanatçı Hümeyra'yı katan Kadın dizisi, bu hafta yayınlanacak olan 81. bölümüyle büyük bir finale hazırlanıyor. Dizinin finali için 2 ayrı fragman yayınlandı.

İŞTE KADIN DİZİSİ 81. BÖLÜM (FİNAL) FRAGMANLARI;

KADIN DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Şirin'in Sarp'ı öldürdüğü gerçeği, herkesi şoke etse de Şirin için yolun sonu görünmüş oldu. Enver, Şirin'i ihbar etti. Akıl sağlığı yerinde görülmeyen Şirin, akıl hastanesine kapatıldı. Raif'in Ceyda'ya evlilik teklifi etmesi, yaşanan tüm hüzünlerin üzerine geçti ve çift için mutlu güne doğru ilk adımlar atıldı.

kadın dizisi final bölümü

Ancak tek çift onlar olmadı. Bahar ve Arif de, aynı gün nikah masasına oturdu. Nisan ve Doruk'un da desteğini alan Bahar, en yakın arkadaşı Ceyda ile aynı gün gelin oldu. Fazilet Aşçıoğlu'nun Bahar'a hediye ettiği kitap, her şeyin yoluna girdiğine dair Bahar'a bir işaret oldu.

kadın 81. bölüm özet

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar