Edip Tepeli, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ayşecan Tatari ve kızı Müjgan ile birlikte objektif karşısına geçti. Tepeli, "Dördüncü ayımızı ve annemize benzeme ümitlerimizi geride bırakırken..." dedi.

Kendisi gibi oyuncu olan Ayşe Tatari ile üç yıl önce New York'ta evlenen oyuncu Edip Tepeli, geçtiğimiz yıl ekim ayında ilk kez baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Tepeli, eşi ve kızı ile verdiği pozları Instagram'dan yayınladı.

32 yaşındaki Edip Tepeli, yeni gönderilerine, "Dördüncü ayımızı ve annemize benzeme ümitlerimizi geride bırakırken..." ifadelerini kullandı.

 

"MÜJGAN BEBEK"

Ünlü sanatçı Aliye Uzunatağan'ın kızı olan Ayşecan Tatari'nin eşi de son dönemin en iyi erkek oyuncularından Sefirin Kızı dizisinin Kavruk Ömer'i Edip Tepeli. Mutlu bir evlilikleri olan Ayşecan Tatari ile Edip Tepeli çiftinin bebekleri Müjgan bir aylık oldu bile. Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari sosyal medya hesabından bir aylık olan bebekleri Müjgan'ın son halini paylaştı.

PEKİ EDİP TEPELİ KİMDİR?

25 Nisan 1989 tarihinde İzmir'de doğan Edip Tepeli, ilk oyunculuk deneyimini Şehir Tiyatroları'nda kazandı. Ekran karşısına ise ilk kez Kurt Seyit ve Şura dizisiyle geldi. Genç yaşına rağmen tiyatro sahnelerinin vazgeçilmez ismi haline gelen oyuncu, usta sanatçı Aliye Uzunatağan'ın kızı Ayşecan Tatari ile evlendi. 

ayşecan tatari ve edip tepeli

İLİŞKİLİ HABER

Alp Kırşan: Babasının izinden...

İLİŞKİLİ HABER

Haftaya damga vuran fotoğraflar!

İLİŞKİLİ HABER

Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı çileden çıkmıştı! Sıla Uysal'ı kaçıran kamyoncudan olay itiraf!

BİR YORUM YAPIN 3

Yediemirler 2 yıl önce

İnsanlıktan çıkmışlar..değermi be iki para etmeyen dünya için ebedi hayatı kaybetmeye...

Toplam 1 beğeni

uğur. 2 yıl önce

aynı şeytana benzemiş.

Toplam 2 beğeni

Mert 2 yıl önce

Maşallah çok güzel olmuş!!! Devam et

Toplam 1 beğeni