Ünlü oyuncu Ege Kökenli Hercai dizinin kadrosunda! Ege Kökenli kimdir?

ATV ekranlarında yer alan Hercai dizisine oyuncu Ege Kökenli sürpriz bir şekilde dahil oluyor.Peki Ege Kökenli kimdir? Kaç yaşında? Öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Cuma akşamları iki sezondur yayınlanan Hercai dizisine Ege Kökenli, dahil oldu. 14 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 32.bölümden itibaren dahil olacak olan Kökenli, dizide tansiyonu yükselten bir karakterle geliyor. Fransız “Dennis” karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncunun kaç yaşında olduğu merak konusu oldu.

PEKİ EGE KÖKENLİ KİMDİR?

1993 yılında doğan Ege Kökenli, 2003 yılından itibaren yapımlarda rol alıyor. Yahşi Cazibe’de Itır ve Çalıkuşu dizisindeki Mari karakteri ile dikkatleri çeken Kökenli, asıl çıkışını Melisa karakteri ile Güneşin Kızları dizisinde yaptı.Asla Vazgeçmem ve Kalp Atışı dizileri de ününe ün kattı. Yasak Elma dizisine Yağmur karakteri ile katılmış ve 3 bölüm yer almış olan ünlü oyuncu Benim Tatlı Yalanım dizisine de sonradan katıldı ve Aylin karakterine 13 bölüm hayat verdi.

Hale Soygazi ile Seda Sayan arasındaki dava sonuçlandı!

İLİŞKİLİ HABER

Hale Soygazi ile Seda Sayan arasındaki dava sonuçlandı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0