Ivana Sert rezil oldu! Kendisi için sosyal medyada...

Ünlü manken Ivana Sert dün bir canlı yayın programına konuk olmuştu. Sonrasında kendisi için sahte hesap yerine övgü dolu paylaşımlar yaptı. Gören herkes şok oldu ve şaşırdı.

Eski model ve sunucu Ivana Sert herkesin diline düştü. 2. Sayfa programına konuk olan Ivana, kendini öven bir paylaşım yaptı.Ivana Sert'in bu paylaşımını tuhaf kılan şey ise kendi kendini öven sözleri sanki başkasının yazmış gibi olmasıydı.

Sahte hesabına geçmeyi unutan Ivana Sert, kendi kendine "Canım dostum Ivana Sert kalbi kadar kendi güzel" yorumunu yapınca sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşımın ardından kendilerini öven paylaşımları, aynı Ivana Sert'in yaptığı gibi kendi hesaplarında paylaştılar.

Vedat Mılor'den Canan Karatay'ın sözüne ilginç gönderme!

İLİŞKİLİ HABER

Vedat Mılor'den Canan Karatay'ın sözüne ilginç gönderme!
Hülya Koçyiğit'ten kötü haber! Haftanın öne çıkan magazin haberleri

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Koçyiğit'ten kötü haber! Haftanın öne çıkan magazin haberleri
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0