Çağatay Ulusoy'dan Hakan Muhafız'ın Harun'u ile fotoğraf!

11 Mart 2020, 13:40
Çağatay Ulusoy'dan Hakan Muhafız'ın Harun'u ile fotoğraf!

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı, Türkiye'nin ilk Netflix dizisi Hakan: Muhafız'ın 3. sezonu başladı. Ulusoy, dizide kendisinin canlandırdığı Harun karakterinin bal mumu heykeliyle fotoğraf çekildi.

Oyuncu Çağatay Ulusoy, kendi bal mumu heykeliyle bir araya geldi. Ulusoy'un, Hakan Muhafız dizisinde canlandırdığı Harun karakterindeki haliyle heykeli yapıldı. Oyuncu, bal mumu heykeliyle bir araya gelip fotoğraf çekildi.

HAKAN MUHAFIZ'A ÇALINTI DAVASI

Netflix dizisi Hakan Muhafız hakkında çalıntı iddiası ortaya atıldı. Senarist Adem Bıyık, Netflix'te yayınlanan ilk Türk Netflix dizisi Hakan Muhafız için dava açtı. İstanbul 1. Fikri ve Sinai Haklar Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Adem Bıyık'ın hak sahibi olduğu "Kerem İstanbul'un Oğlu" senaryosunun, Hakan Muhafız'ın yapımcı şirketi tarafından izin alınmadan kullanılıp uyarlandığı hakim tarafından tespit edildi. Avukatlar, arabulucu aracılığıyla bir çözüm istemediklerini belirttiler.

Adem Bıyık'ın avukatı, bilirkişi incelemesi ve yapımcı şirketin dosyaya dizinin ilk 3 bölümünü mahkemeye sunmasını talep etti. Mahkeme, ilk 3 bölümün kendisine gönderilmesine karar verdi. 3 kişilik bilirkişi heyetinin tüm delilleri incelemesi için mahkeme 24 Eylül'e ertelendi.

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON 6 MART'TA

İlk sezonunu 2018 yılında yayınlayan ve bu yıl 3. sezonuyla Netflix'de yer alacak olan Hakan: Muhafız hakkında merak edilenler yanıtını buldu. Dizi 3. sezonuna 6 Mart'ta başlıyor. Geçtiğimiz sezonu büyük bir merakla kapatan Hakan: Muhafız'da bu sezon, Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü'ye, Taner Ölmez de eşlik edecek.

hakan muhafız 3. sezon fragmanı

Yeni sezon fragmanı yayınlanan Hakan Muhafız'da bu sezon, İstanbul'u etkisi altına alan büyük bir salgının önüne geçme mücadelesi verilecek. Geçtiğimiz sezonlardan bu yana kadroda olan Burçin Terzioğlu, Okan Yalabık ve Engin Öztürk, bu sezonda da rol alacak isimler arasında.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar