2 milyon TL'ye dair alan Burcu Esmersoy'dan samimi açıklama: Tek öğün besleniyorum

26 Ağustos 2020, 09:45
2 milyon TL'ye dair alan Burcu Esmersoy'dan samimi açıklama: Tek öğün besleniyorum

2020 yılının en çok kazanan sunucusu Burcu Esmersoy, parasının büyük kısmıyla rahat bir tatil için yatırım yaptı. Esmersoy, yaptığı açıklamalar ve yatırımlarıyla yazın en çok konuşulan ünlü isimlerinden biri oldu. Bir dergiye röportaj veren Esmersoy, sağlıklı beslenmesinin sırrını açıkladı.

Alem Dergisi'ne röportaj veren güzel sunucu Burcu Esmersoy, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın sırrının spor olduğunu söyledi. Ayrıca Esmersoy, bu yaz uzun süredir yaptığı tatilin aslında yıllardır çalışmaktan kendinden sakındığı tatil olduğunu söyledi. Formda kalma sırrının yaklaşık 3 aydır tek öğün olduğunu da ayrıca belirtti. 

burcu esmersoy 3 aydır tek öğün besleniyor

Her yaz Bodrum ya da Muğla'da tatil yapan Burcu Esmersoy, bu kez tamamen bir tatil beldesine yerleşmeye karar verdi. Fiyatların artışından şikayetçi olan ünlü sunucu tek çözümün buralardan ev almak oldu. Bunun için Bodrum Yalıkavak'a bakan ünlü sunucu beğendiği bir ev için yaklaşık 2 milyonu gözden çıkarmıştı. Esmersoy, istediği evi buldu. Bodrum'da 1+1 daire satın aldı. Ünlü sunucuya özel yapılan indirim ise dudak uçuklattı. 4 milyon TL'lik daireyi 2 milyon TL'ye aldı. 

burcu esmersoy bodrumdan ev alacak

KARANTİNADA GÖNÜLLÜ OLDU!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, gönüllü yardım elçisi oldu. Ev Hayat Dolu kampanyasına yardımda bulunan Esmersoy, ununla yetinmedi. Hazırladığı kolileri elleriyle dağıttı. Esmersoy, şiddet mağduru ve yalnız yaşayan kadınların evine giderek yardım kolilerini ulaştırarak gönülleri fethetti.

burcu esmersoy yardım kolilerini dağıtırken

BURCU ESMERSOY'DAN YILLAR SONRA GELEN İTİRAF!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, babası ile arasının yıllardır neden bozuk olduğunu itiraf etti. Söze "çok eziyet görmüş ve sevgisiz kalmış bir çocukluğum var" cümlesiyle başlayan Esmersoy, ekranlardaki şatavatlı hayatının yanı sıra bitmeyen bir psikolojik savaşının olduğunu itiraf etti. Uzm. Psk. Gökhan Çınar'ın YouTube kanalına katılan Esmersoy, küçük yaşta anne ve babasının ayrılması ardından yaşadığı korkunç olayları anlattı.

burcu esmersoydan şiddet itirafı

Daha önce neden annesi ile konuşmadığını anlatan ünlü sunucu şimdi de babasıyla olan kötü anlarını anlattı. Yıllar sonra babasını ziyaret ettiği andan ilk kez şu sözlerle bahsetti: "Bir baba nasıl olması gerekiyor bilmiyorum. Babamın sadece beni yersiz yere azarladığını biliyorum. Babalarıyla ilişkileri çok iyi olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha güvenli, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Babayla ilgili sorunları çözemedim. Babamla hiç görüşmüyordum, ablam 'Babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor' dedi. Ofisine görüşmeye gittik ve çok soğuk, tanımadığım bir insan ama bir baba. Beni lütfen yargılamayın onun çok hasta ve zor durumda olduğunu gördüğüm zaman içimdeki rahatlamayı ve huzuru anlatamam. Bu güzel bir duygu değil. Babamın ablamla sert bir dille konuşmaya başladığını gördüğümde ben bir şey söylemek istiyorum diyerek 'Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah'a olan inancımı çok arttırıyor' dedim." 

burcu esmersoy şiddet gördüğü anı anlattı

"BABAM TUVALETTE BENİ DÖVDÜ!"

Esmersoy daha sonra çocukken babası tarafından maruz kaldığı şiddetten bahsetti. O sırada genç sunucunun sesi titremeye başladı:

"Babanla ilgili bir ana git denildiğinde hep evdeki küçük tuvalete kapatılıp hortumla hiç acımadan bana vurduğunu hatırlıyorum. 3-4 yaşındaki bir çocuktum. Çok gereksiz ve sebepsiz buluyorum bunu."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
20 Yorum Var
 • fenasi bey 2 ay önce Şikayet Et
  simdi bu ulkede bir prof boyle bir daire alamayacak omur boyu calismayla...bu karilar ki sanatci gecinerek nasil alabiliyor...SONRA GERI KALDIK...bacak arasi gostermenin revacta oldugu ulke geri kalmaya mahkum.......
  Cevapla
 • türkm 2 ay önce Şikayet Et
  yardım eskidendi gizli yapılsın ...yaptığın kişi gücenmsin vs....ama hayır ben kim yardım ediyorsa görmek isterimmmmm
  Cevapla
 • Durali 2 ay önce Şikayet Et
  Burcu sen kendini ne zannediyorsun yakışmıyor artık evinin kadını ve var ise çocuklarının anası ol ama çalış edebilme saygı duyduklarını hanım efediliginle
  Cevapla
 • yunus 2 ay önce Şikayet Et
  açıktan yapılan yardım iyidir herkez birbiriyle yarışır gizli yaptım e kimsenin haberi olmadı ozaman herkez diyecekki bende gizli yaptım o zaman kim yardım yaptı kimse yardım yapmadı
  Cevapla
 • aliveli 2 ay önce Şikayet Et
  akpartinin zengin ettiği chpliler bodrumda tatildeler...biz de kilyosa denize gidelim.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun