Burcu Esmersoy tatil için 2 milyonu gözden çıkardı!

26 Temmuz 2020, 16:38
Burcu Esmersoy tatil için 2 milyonu gözden çıkardı!

Karantina süreci biter bitmez Bodrum'a tatile giden Burcu Esmersoy, tatil pahalıya denk gelince Bodrum'dan ev almaya karar verdi. Bodrum Yalıkavak'ta ev bakan ünlü sunucunun yaklaşık 2 milyonu gözden çıkardığı iddia edildi.

Her yaz Bodrum ya da Muğla'da tatil yapan Burcu Esmersoy, bu kez tamamen bir tatil beldesine yerleşmeye karar verdi. Fiyatların artışından şikayetçi olan ünlü sunucu tek çözümün buralardan ev almak oldu. Bunun için Bodrum Yalıkavak'a bakan ünlü sunucu beğendiği bir ev için yaklaşık 2 milyonu gözden çıkardığı öğrenildi. 

burcu esmersoy bodrumdan ev alacak

KARANTİNADA GÖNÜLLÜ OLDU!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, gönüllü yardım elçisi oldu. Ev Hayat Dolu kampanyasına yardımda bulunan Esmersoy, ununla yetinmedi. Hazırladığı kolileri elleriyle dağıttı. Esmersoy, şiddet mağduru ve yalnız yaşayan kadınların evine giderek yardım kolilerini ulaştırarak gönülleri fethetti.

burcu esmersoy yardım kolilerini dağıtırken

BURCU ESMERSOY'DAN YILLAR SONRA GELEN İTİRAF!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, babası ile arasının yıllardır neden bozuk olduğunu itiraf etti. Söze "çok eziyet görmüş ve sevgisiz kalmış bir çocukluğum var" cümlesiyle başlayan Esmersoy, ekranlardaki şatavatlı hayatının yanı sıra bitmeyen bir psikolojik savaşının olduğunu itiraf etti. Uzm. Psk. Gökhan Çınar'ın YouTube kanalına katılan Esmersoy, küçük yaşta anne ve babasının ayrılması ardından yaşadığı korkunç olayları anlattı.

burcu esmersoydan şiddet itirafı

Daha önce neden annesi ile konuşmadığını anlatan ünlü sunucu şimdi de babasıyla olan kötü anlarını anlattı. Yıllar sonra babasını ziyaret ettiği andan ilk kez şu sözlerle bahsetti: "Bir baba nasıl olması gerekiyor bilmiyorum. Babamın sadece beni yersiz yere azarladığını biliyorum. Babalarıyla ilişkileri çok iyi olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha güvenli, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Babayla ilgili sorunları çözemedim. Babamla hiç görüşmüyordum, ablam 'Babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor' dedi. Ofisine görüşmeye gittik ve çok soğuk, tanımadığım bir insan ama bir baba. Beni lütfen yargılamayın onun çok hasta ve zor durumda olduğunu gördüğüm zaman içimdeki rahatlamayı ve huzuru anlatamam. Bu güzel bir duygu değil. Babamın ablamla sert bir dille konuşmaya başladığını gördüğümde ben bir şey söylemek istiyorum diyerek 'Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah'a olan inancımı çok arttırıyor' dedim." 

burcu esmersoy şiddet gördüğü anı anlattı

"BABAM TUVALETTE BENİ DÖVDÜ!"

Esmersoy daha sonra çocukken babası tarafından maruz kaldığı şiddetten bahsetti. O sırada genç sunucunun sesi titremeye başladı:

"Babanla ilgili bir ana git denildiğinde hep evdeki küçük tuvalete kapatılıp hortumla hiç acımadan bana vurduğunu hatırlıyorum. 3-4 yaşındaki bir çocuktum. Çok gereksiz ve sebepsiz buluyorum bunu."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
18 Yorum Var
 • Durali 1 hafta önce Şikayet Et
  Burcu sen kendini ne zannediyorsun yakışmıyor artık evinin kadını ve var ise çocuklarının anası ol ama çalış edebilme saygı duyduklarını hanım efediliginle
  Cevapla
 • yunus 1 hafta önce Şikayet Et
  açıktan yapılan yardım iyidir herkez birbiriyle yarışır gizli yaptım e kimsenin haberi olmadı ozaman herkez diyecekki bende gizli yaptım o zaman kim yardım yaptı kimse yardım yapmadı
  Cevapla
 • aliveli 1 hafta önce Şikayet Et
  akpartinin zengin ettiği chpliler bodrumda tatildeler...biz de kilyosa denize gidelim.
  Cevapla
 • Zerdecal 3 ay önce Şikayet Et
  Ibatetinde .hayir isininde .gizli yapilani makbuldur.reklam ve sovla yapilmaz.bunu bilmiyosaniz.ogrenin.
  Cevapla
 • Abdullah 1 hafta önce Şikayet Et
  Örnek olmak için açıktan yapılabilir tabii ki, ama kibirlenmemek gerek, yardım alanı rencide etmemek gerek. Bize bir LÜTUF olarak, yardımı kabul etmesini sağlamak gerek. Ama gizli yapılanlar da makbuldür tabii. Allah'ımız amelleri niyetlere göre değerlendiriyor kardeşlerim. Her ikisinden de Allah razı olsun inşallah
 • Kirsehirli 1 hafta önce Şikayet Et
  Bora Sag elin verdigini Sol el görmesin..hicmi duymadin???
 • kartal 1 hafta önce Şikayet Et
  ibadet açık yapılır ki senin hangi dinden olduğun belli olsun,günah kimseye söylenmez ki şahitli olmasın çünkü Allah kul hakkı hariç işlediğin günahı tövbe ettiğin zaman affedebilir ama Allahın bildiğini kuldan niye saklıyayım diye reklam yaparsan şahitli olduğu için ne olacağını Allah c.c. bilir
 • Bora 1 hafta önce Şikayet Et
  Yardim gizli yapilmaz,millete örnek olmak acisindan yaptigin yardimi gösterebilirsin ama kime ne kadar yaptigin gizli kalmali cünku yardim yaptigin kisi rencide olabilir.
 • Saygılarımla 3 ay önce Şikayet Et
  Ne alakası var yahu, ibadeti de hayır işlerini de gerekirse açıktan yapacaksın ki, herkes ibret alsın onlarda yapsın.
 • Murat 3 ay önce Şikayet Et
  Prim zamani herkes kameraya
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun