Yaptığı rap şarkılarıyla adından söz ettiren genç şarkıcı Norm Ender, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emriyle başlatılan Bahar Kalkanı operasyonuna destek verdi. Peki Norm Ender kimdir?

Suriye'deki Esed rejiminin alçak saldırısı sonrası Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emriyle Bahar Kalkanı Harekatı başlatıldı. Hem şehit düşen askerlerimiz hem de Güney Sınır güvenliğimiz için başlatılan harekete halktan büyük destek geldi.

norm enderden bahar kalkanı harekatına destek

Şehitlerimizin kanını yerde bırakmayan Türk askerine bir diğer destekte genç rapçi Norm Ender'den geldi. Sosyal medya hesabından "Biz savaşmayı sevmiyoruz dedik bilmiyoruz demedik ki!" notunu yazan Ender, Daha önce de Barış pınarı Harekatına destek vermişti. 

norm enderin paylaşımı

NORM ENDER KİMDİR?

25 Mart 1989 yılında İzmir'de dünyaya gelen Norm Ender'in asıl adı Ender Eroğlu'dur. Cartel rap grubuyla tanıştıktan sonra tüm hayatı rap müzik olan Ender, okulda bir arkadaşıyla kavga etmesi sonucu lise eğitimini yarıda bıraktı. Hayatını tamamen rap şarkı sözleri yazıp söylemekle meşgul etti.

norm ender kimdir

Müzik alt yapısı güçlü olan Ender kısa sürede keşfedildi. İstanbul'da düzenlenen bir yarışmaya çağrıldı. Burada müzik yapan Ender, pop müzik seslendirmek istemediği için kısa bir sürede ayrıldı. 2012 yılında albüm çıkartan Ender, İzmir Diyarbakır ve Ankara gibi illerde konserler verdi. Son olarak da geçtiğimiz yıl "Mekanın Sahibi Geri Geldi" şarkısıyla müzik dünyasında bomba etkisi yarattı. 

İLİŞKİLİ HABER

Annem filminin konusu nedir? Annem filmi güzel mi? Annem filmi fragman...

İLİŞKİLİ HABER

Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu'nun oğlu Berke futbolu sevmediğini söyledi!

BİR YORUM YAPIN 6

Yücel 1 yıl önce

Yarattı demeyin kardeşim oluşturdu yaptı gibi şeyler söyleyin . Kul yaratmaz

sedat 1 yıl önce

Gözlerinden öpüyorum arslanım benim. Sen yaşta bir gencin böyle duygular taşıması sevindirici. Allah yardımcın olsun.

ELA 1 yıl önce

Adam 34 yaşında

isimsiz 1 yıl önce

ney bomba etkisi mi? aaa dogru ayni bomba gibi patladı ve gitti. mekanin sahibiymiş! eee hani nerde?

Toplam 1 beğeni

gsli 1 yıl önce

Bizler Allah için cihat ederiz ve ediyoruz da elhamdülillah.

Toplam 1 beğeni

BUYUK 1 yıl önce

helal norm..

Yorumların Tümünü Okuyun