Yaklaşık 7 ay önce kızı Zeynep'i kucağına alan Bengü, paylaştığı fotoğraflarda kızının yüzünü hiç göstermedi. Hayranları ünlü şarkıcıya "kızının kime benzediğine" dair mesajlar yağdırdı. Bunun üzerine Bengü, kendi çocukluk fotoğrafıyla mesajlara cevap verdi. Daha sonra ise şarkıcı kızının yüzünü gösteren bir fotoğraf paylaştı. Peki Bengü kimdir?

İş insanı Selim Selimoğlu'yla 2018 yılında dünya evine giren Bengü, geçtiğimiz ya ayında bebeği Zeynep'i kucağına aldı. Kısa sürede toparlanan Bengü, hemen konserlerine devam etti.

Ancak kızından uzak kalmak istemeyen Bengü, bunun için özel karavanla konserlerine gidip hem kızına vakit ayırıyor hem de işine devam ediyor. Annelik deneyiminin inanılmaz bir duygu olduğunu her fırsatta dile getiren Bengü, hayranları için kızıyla olan anlarını paylaştı.

Paylaştığı fotoğraflarda kızının yüzünü göstermemesi ise hayranlarını oldukça üzüyor. Sosyal medyadan kızının kime benzediğine dair mesajlar alamaya başlayınca ünlü şarkıcı farklı bir yol denedi. Şarkıcı kendi çocukluk fotoğrafını paylaşarak "Zeynep kime benziyor; Zeynep aynı bu kirazlı elbiseli kıza benziyor" notunu yazdı. 

BENGÜ KIZININ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ!

40 yaşındaki şarkıcı daha sonra sosyal medya hesabından aile fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta kızı Zeynep'in yüzünü gösterdi. Hayranları gözlerine inanamadı. Zeynep'in şimdiki hali ile Bengü'nün çocukluğu tıpatıp aynı olması herkesi şaşırttı. 

BENGÜ KİMDİR?

2 Nisan 1979 yılında İzmir'de doğan Bengü Erden, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'nda eğitim aldı. Şan eğitimi aldıktan sonra  Pop Show '98 adlı şarkı yarışmasına katılarak 2. oldu. Daha sonra 20072de Show TV de Organize edilen Bak Kim Dans Ediyor adlı yarışmasında ise birinci oldu. Güzel ve hoş sesi sayesinde kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine sahip oldu. Ancak en büyük çıkışı Korkma Kalbim'le yakaladı. Şarkı MÜ-YAP Müzik Ödüllerinden dijital sertifika aldı. Şarkının yer aldığı albüm ise yılın en çok satan albümlerinden oldu. 2018 yılında iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturdu. 2019 Ağustos ayında ise anne oldu. 

BİR YORUM YAPIN 0