Ata Demirer, Aşkın Nur Yengi ve Ajda Pekkan gibi ünlü isimler koronavirüs yüzünden konserlerini iptal etmek zorunda kaldı. Bu isimler arasına şarkıcı Hadise ve Ebru Gündeş de katıldı. Ünlü isimlerin uğradıkları maddi zarar, dudak uçuklattı.

Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına almaya başlayan koronavirüs, Türkiye'de de etkisini gösterdi. 47 vakanın olduğu ülkemizde çeşitli etkinlikler de iptal edildi. Konserleri iptal olan isimlerden Hadise 1 milyon 800 bin TL, Ajda Pekkan 1 milyon TL, Ebru Gündeş ise 600 bin TL zarara uğradı.

Ünlü şarkıcı Hadise, Mart ayında gerçekleşmesi planlanan konserlerini iptal etti. Hadise haberi, 'Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan konserlerimizi koronavirüs nedeniyle gerçekleştiremiyoruz. Herkesin bilgisine. Bu süreçte hepimizin daha tedbirli ve dikkatli olması gerektiğini lütfen unutmayalım.' açıklamasıyla duyurmuştu.

CÜNEYT ARKIN'DAN VİRÜS AÇIKLAMASI

Sağlık Bakanlığı Fahrettin Koca'nın dün akşam ki yaptığı açıklamalara göre ülkemize de sıçrayan Korona virüsü toplum içerisinde büyük bir tedirginlik yarattı. Yeşilçam'ın usta oyuncularından olan Cüneyt Arkın, “Korona virüsü çıktığından bu yana öpüşmüyor, tokalaşmıyor, kucaklaşmıyoruz. Bu virüs insanların en sıcak duygularını yok etti.” ifadesinde bulundu.

ÜNLÜLERDEN KORONAVİRÜSE ÖNLEM!

Cüneyt Arkın

Ayrıca ünlü isimlerden Ajda Pekkan, Aşkın Nur Yengi ve Ata Demirer de korona virüsünden dolayı konserlerini iptal etti.

Ünlüler korona virüsü yüzünden konserini iptal etti

İLİŞKİLİ HABER

Gökçe Bahadır yeni müzikali 'İzmir'in Kızları' hakkında konuştu

İLİŞKİLİ HABER

Timuçin Esen ve Taner Ölmez'den 14 gün kuralı!

BİR YORUM YAPIN 15

Mustafa 2 yıl önce

Bunlara bu paraları kim veriyor. Aklım almıyor.

Toplam 1 beğeni

Nazmi 2 yıl önce

Kardan zarar etmistir bos isler

Toplam 2 beğeni

Smart 2 yıl önce

Ben bir senedir işsizim ve evdeyim. Zaten açız. Hacizliyiz.millet bir konserini iptal etti. Adalet Ya Rabbi adalet...

Tarafsiz 2 yıl önce

Bunlar fabrikatörmü?Tanimiyorum ne is yapiyorlardi iflasmi ettiler vah vah yazik olmus cok büyük zarar, Insanlarla dalgami geciyorsunuz.

Toplam 2 beğeni

Alişan 2 yıl önce

Kriz anında para kazanamıyorsan harcamaları kısaksın. İsraf yapmayacaksın. Bu kadar basit.

Yorumların Tümünü Okuyun