Sunucu Seda Sayan, vaka sayısının 98'i bulduğu Koronavirüs tehlikesine karşılık önlem amaçlı sokak yasağının getirilmesini söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün akşamki yaptığı açıklamalarında 89 yaşında bir hastasını Koranavirüsten dolayı kaybettiğini açıkladı. Koronavirüs vakalarının giderek arttığı şu günlerde gerekli tedbir ve önlemler alınmasına rağmen hastalığın tanı sayısı artıyor. Durumun ciddiyetini koruduğu bu vakada doktorlar ve ünlüler evde kalın çağrısına dikkat çekiyor. 

Koronavirüs tehditine karşılık Seda Sayan da Instagram'da şu paylaşımda bulundu:

Seda Sayandan koronavirüs için sokak yasağı desteği

İLİŞKİLİ HABER

CNN Türk spikeri Gözde Atasoy, 14 gün kuralını çiğneyip yayına çıktı! Gözde Atasoy kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Son dakika: Üniversiteler için ortak ders kararı! YÖK başkanı duyurdu

BİR YORUM YAPIN 19

uCube 1 yıl önce

Arkadaş yemekteyiz programını neden çekiyor ve yayınlama gereği duyuyorsunuz ha halde? Kimse bana o çekimler önceden çekildi demesin. ;))

Çalışan Vatandaş 1 yıl önce

Seda hanım. iyi diyorsun hoş diyorsunda, türkiye nüfusunun yüzde 70 hatta 90 da diyebiliriz. sen ve senin gibi kazanmıyor. Diyelimki yasak geldi erzak bitince senin gibi hizmetçisi yok milletin ve ayrıca bu dediklerin yapıldığı zaman 1 ayda ekonomi nakavt. Çark dönmeli. o yüzden bu güzel düşüncelerini kendine sakla. olmayacak duaya amin dedirtmeye çalışma.

Toplam 4 beğeni

Emekci 1 yıl önce

Hanimrfendinin tuzu kuru

Toplam 0 beğeni

Emekçi çalışan 1 yıl önce

Saçma sapan yorumlar yapılmış kısmen olabilir bu yasak

İsadem 1 yıl önce

Yaş 80'ni geçince, yani kemale erince korku dağları aşıyor. Bu hastalık sadece 50 yaşın altında etkili olsa Seda ablamı her gün magazin dünyasında izliyor olurduk. Korkma ablacım tedbir al.

Toplam 1 beğeni

Mücahit 1 yıl önce

Ah canım nasıl da korkmuş! Virüsten ölme yüzde bir ecelden ölme yüzde 100, herke ahiret için önlemini zaten almalıydı. Kula kul değil Allahu-tealaya kul olmalı. Savaş seslerini nasıl da bastırdı, gözle görülmeyen virüs.

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun