Oyuncu Gönül Nagiyeva evden çıkamayan yaşlılara yardım etti! Gönül Nagiyeva kimdir?

25 Mart 2020, 09:24
Oyuncu Gönül Nagiyeva evden çıkamayan yaşlılara yardım etti! Gönül Nagiyeva kimdir?

Bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan Gönül Nagiyeva evinden çıkamayan yaşlılara yardım etti. Sosyal medyada taktir toplayan ünlü oyuncunun kim olduğu ve hayatı merak edildi. Gönül Nagiyeva kimdir? Gönül Nagiyeva kaç yaşında? İşte tüm detaylar:

Ünlü oyuncu Gönül Nagiyeva, koronavirüs sebebiyle dışarıya çıkamayan yaşlı ve muhtaçlara yardım etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda marketten alışveriş yaptığı görülen ünlü oyuncu, daha sonra içerisinde gıda malzemesi olan poşetleri kendi elleriyle ulaştırdı.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki Almıla Hatun karakteriyle dikkat çeken ünlü oyuncu Gönül,fotoğrafın üzerine "Maltepe'de oturan Abdulkadir amcamıza erzakları teslim ettik. Çok mutlu oldu" notunu düştü. Ayrıca ünlü oyuncu sokakta yaşayan kedi ve köpeklere de mama dağıttı. 

GÖNÜL NAGİYEVA KİMDİR?

1982 yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de doğan Gönül Nagiyeva, oyunculuğa merak salan Nagiyeva, bale eğitimi aldı. Nagiyeva, üniversite yıllarında radyo ve televizyonda sunuculuk yaptı ve Kamu Akademisi bölümünden mezun oldu. Türkiye'den ciddi film teklifleri almaya başlayınca İstanbul'a taşınan ünlü oyuncu, son olarak Diriliş "Ertuğrul" dizisinde Almıla Hatun (Alangoya) karakteriyle izleyicinin karşısına çıktı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar