Işın Karaca'yı çıldırtan manzara! 'Minibüslere acilen denetim gelmeli'

29 Mart 2020, 10:03
Işın Karaca'yı çıldırtan manzara! 'Minibüslere acilen denetim gelmeli'

Alışveriş için dışarı çıkan şarkıcı Işın Karaca, minibüse tıka basa binmeye çalışanları görünce o anları fotoğraflayıp sosyal medyasında paylaştı. Minibüslere acilen denetim gelmesini isteyen Karaca, görüntüye isyan dolu mesajda bulundu.

Kısa zaman önce Amsterdam'dan gelen şarkıcı Işın Karaca korona virüsten korunmak için evden dışarı adımını atmıyordu. Sadece alışveriş için alışverişe çıkan Karaca, dışarıda karşılaştığı görüntü ile hayretini gizleyemedi. Tam da o anda sosyal medya hesabında paylaşım yapan Karaca, ağzına kadar dolu minibüse binmeye çalışan insanların fotoğrafını çekip hesabında paylaştı.

"SANIRIM KORONAVİRÜS BU TİPLERE UĞRAMIYOR"

Karaca, yaptığı paylaşıma şu notu düştü: Tamam, anlıyorum. Sokağa çıkmama yasası gelmeden işine gidecek olanlar gidecek de bu nedir kardeşim! İnsan hayatı bu kadar basit olmamalı! Bu fotoğraf bu sabah çekildi! Bugün yarım saatliğine markete çıktık ve ben gerçekten 'Pes' diyorum bize! Genç/yaşlı demeden, maşallah herkes sokakta! Sanırım corona virüs bu tiplere uğramıyor. Minibüslere acilen denetim gelmeli.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
12 Yorum Var
 • faatih 5 ay önce Şikayet Et
  Başta sana kısıtlama gelmeli. Yurtdışından gelip karantinayı hiçe sayan senin gibi tipleri zorla eve hapsetmeli.
  Cevapla
 • Sinceee 5 ay önce Şikayet Et
  Sen cıldırsan nolur kimse 4 nala gitmiyor işe herkesde herşeyin farkında ama çalışmak zorunda olanlar var o paraya muhtaç olanlar var kira fatura gıda yetmiyor zor dönüyor insanlar birde üstüne siz akıl hocalığı yapmayın bir susun artık
  Cevapla
 • Mehmet nokay 5 ay önce Şikayet Et
  Sizin keyifler yerinde tabi. Yazarsın öyle. Belkide bindiğin arabanın parasıyla oradaki herkes araç sahibi olur.
  Cevapla
 • Ozkan 6 ay önce Şikayet Et
  Sen ne geziyon
  Cevapla
 • Düzce'den 5 ay önce Şikayet Et
  Markete gittim diyor,kısa süreliğine... Kadın haklı, ayrıca Işın Hanım ben muhalifim diyerek saçma sapan şeyler yazan çizen guruhtan değil. Sanatını beğenmezsin başka.
 • Aslan baba 6 ay önce Şikayet Et
  Kendi düşen ağlamaz
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun