Demet Akalın yine yasakları çiğnedi! Kebap ustasını eve getirerek ziyafet verdi...

05 Nisan 2020, 17:28
Demet Akalın yine yasakları çiğnedi! Kebap ustasını eve getirerek ziyafet verdi...

Koronavirüs salgını sonrası sosyal medya hesabından sürekli insanları evlerinde oturmaları için çağrılarda bulunan Demet Akalın yasakları çiğnedi. Sosyal mesafe kuralını hiçe sayan Akalın, evinin bahçesinde usta kebapçı çağırarak mangal yaptı.

Demet Akalın yine magazin gündemine bomba gibi düşecek paylaşımlarda bulundu. Akalın, haftalardır koronavirüs salgını nedeniyle herkesi evlerinde oturmaya davet eden paylaşım ve uyarılardan bulundu.

demet akalından olaylı paylaşım

Ancak ünlü şarkıcı her uyarı sonrası yasakları kendisi çiğnedi. Evde otur çağrısından sonra bir alışveriş merkezinde görüntülenen şarkıcı, sosyal ortamlarda uzak durun uyarılarından sonra ise evine ünlü kebap ustasını çağırarak evinin bahçesinde mangal yaptı.

demet akalın bahçesinde mangal yaktı

Bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede tepkiler yağmaya başladı. Bunun hemen ardından gönderileri silen Akalın, eleştiriler karşısında sessiz kaldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • AffietOlsun 1 yıl önce Şikayet Et
    Affiet olsun İrem Derici keşke bizim paramiz olsada bizde evlerimize böyle Kebab, mangal keyfi yapsak, Demet sen 1 nummarasin, tekrar affiet olsun...
    Cevapla
  • Duygu 1 yıl önce Şikayet Et
    İrem Demet akraba mi? Kafami kariştirdin