Koronavirüs salgını sonrası sosyal medya hesabından sürekli insanları evlerinde oturmaları için çağrılarda bulunan Demet Akalın yasakları çiğnedi. Sosyal mesafe kuralını hiçe sayan Akalın, evinin bahçesinde usta kebapçı çağırarak mangal yaptı.

Demet Akalın yine magazin gündemine bomba gibi düşecek paylaşımlarda bulundu. Akalın, haftalardır koronavirüs salgını nedeniyle herkesi evlerinde oturmaya davet eden paylaşım ve uyarılardan bulundu.

Ancak ünlü şarkıcı her uyarı sonrası yasakları kendisi çiğnedi. Evde otur çağrısından sonra bir alışveriş merkezinde görüntülenen şarkıcı, sosyal ortamlarda uzak durun uyarılarından sonra ise evine ünlü kebap ustasını çağırarak evinin bahçesinde mangal yaptı.

Bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede tepkiler yağmaya başladı. Bunun hemen ardından gönderileri silen Akalın, eleştiriler karşısında sessiz kaldı.

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner Arda Ayten 'Kim Milyoner Olmak İster'in seyirci jokeri oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Yusuf Güney, sokak hayvanlarını unutmadı! İşte alkışlanacak o hareket....

İLİŞKİLİ HABER

Karantinada mutfağa giren İbrahim Tatlıses ciğer kavurma yaptı

BİR YORUM YAPIN 2

AffietOlsun 1 yıl önce

Affiet olsun İrem Derici keşke bizim paramiz olsada bizde evlerimize böyle Kebab, mangal keyfi yapsak, Demet sen 1 nummarasin, tekrar affiet olsun...

Toplam 2 beğeni

Duygu 1 yıl önce

İrem Demet akraba mi? Kafami kariştirdin

Toplam 0 beğeni