Ece Vahapoğlu karantina döneminde yaşadıklarını anlattı

14 Nisan 2020, 10:32
Ece Vahapoğlu karantina döneminde yaşadıklarını anlattı

Ünlü eğitmen Ece Vahapoğlu, karantina sürecinde yaşadıklarını anlattı.

Anne olan eğitmen Ece Vahapoğlu, karantina döneminde yaşadıklarını anlattı. Vahapoğlu, bu sürecin kendisi için yeni bir şey olmadığını belirtti. Vahapoğlu, "Karantina günleri benim için yeni bir şey değil. 8 aylık hamileyken ayağımı çatlatıp bir koltuk üzerinde 1,5 ayımı geçirdim. Ardından doğum ve lohusalık döneminde sürekli evdeydim. Karantina günlerini bir fırsat olarak görüyorum. 7/24 bebeğimle birlikteyim. Eşim de evden çalışıyor. Karantina günleri bizim hayatımızda aşırı değişikliğe neden olmadı. Bu günleri aktif geçirmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

BEBEĞİNİN AŞISI İÇİN DOKTOR GELİYOR

Ünlü eğitmen Ece Vahapoğlu, bebeğinin aşı süreci hakkında bir paylaşımda bulundu. Vahapoğlu, salgın sebebiyle hastaneye götüremediği bebeğinin aşıları için doktorlarının evlerine geldiğini belirtti. Vahapoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Çoğu anne, babanın bu belirsiz karantina döneminde bebeklerinin aşılarını nasıl yaptırıp yaptırmayacağı konusunda kafası karışık. Bizim de öyleydi. Hastaneye gitmek istemiyoruz ama aşıyı da çok fazla ertelemek istemiyoruz. Bu konu hassas bir konu, o yüzden ben tavsiye veremem; ama bizim aile olarak ne yaptığımızı bilgi amaçlı paylaşabilirim. Hastaneden evde bakım hizmeti aldık. Oğlumuz Efe’nin 4’üncü ay aşılarını eve gelen maskeli, önlüklü, ultra korumalı doktor yaptı.”

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar