Serdar Ortaç: Eskisi gibi zengin değilim, para aldıkça ödüyorum

18 Mayıs 2020, 10:02
Serdar Ortaç: Eskisi gibi zengin değilim, para aldıkça ödüyorum

Sevilen şarkıcı Serdar Ortaç, ekonomik anlamda sıkıntı çektiğini belirterek, eskisi kadar zengin olmadığını söyleyen bir açıklamada bulundu.

Ülkece zor günler geçirdiğimiz şu dönemde ünlülerden Serdar Ortaç da ekonomik sıkıntı çektiğini söyledi. Maddi durumunun eskisi kadar iyi olmadığını belirten Ortaç, "Eskisi gibi zengin değilim. Durumu toparladım, çok borcum yok. Çalışanların maaşlarını para oldukça ödüyorum, onlar da bir şey demiyorlar" ifadelerini kullandı.

Yaşadığı zorlukları daha önceden şöyle anlatmıştı: “Bankadan 5 milyon TL kredi aldım, ödemeleri hazirana kadar erteledim. Yoksa zaten taksitleri ödeyemezdim. Aylık 120 bin TL sadece evin kredisini ödüyorum.” Ünlü şarkıcı eskisi gibi kira gelirinin de olmadığını söyledi: “Eskisi gibi kira gelirim yok. Bir lira para biriktirmedim. Telif gelirse geçiniyoruz.”

Serdar Ortaç

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
57 Yorum Var
 • Karaliste 3 ay önce Şikayet Et
  Adaletin bu mu dünya adamın bir aylık taksidi benim bir ömür mutlu olmak için istediğim evin parası... Haber ekibini de kınıyorum.
  Cevapla
 • Günel 3 ay önce Şikayet Et
  Kaçdafe Evliliğ Yapdın Boşandığın Karılara Vilalar Paralar Verdin Utan Utan Çebhe Yoksa Sizde Para Almağa Yoladı İmamoğluda Sadaka Fitre Yığmağa Başlayıp Şarkıçılar İnsanlara Yardım Etmekden Paraya Ehtiyaçı Olanların Parasına Göz Dikip Serdar Bey Kendine Bak Sizde Olan Para Kimsede Yok
  Cevapla
 • Ümmahan 3 ay önce Şikayet Et
  Fakirlik çeksin birazda kumarci
  Cevapla
 • İnsaf 3 ay önce Şikayet Et
  Bircok vatandasin evi 120 bin tl. Sen t a ksidi o kadar diyorsun. Biraz tasarruf yap kardeş. Selametle
  Cevapla
 • Bülent 3 ay önce Şikayet Et
  Yediklerine say asgari ücret 2320 tl
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun