Koronavirüs salgını sonrası Muğla'ya giden ve oradan ev alan Seda Sayan, işletmeci olmak için kolları sıvadı. Ablası ve eniştesiyle beraber otel almaya hazırlanan şarkıcı, denize sıfır bir mekan aldığı öğrenildi.

Kazandığı parayla yatırım yapan Seda Sayan bu kez gözünü daha yükseğe dikti. Koronavirüs nedeniyle gittiği Muğla'nın Milas İlçesine bağlı Gökova'da denize sıfır bir mekan aldığı ortaya çıktı.

seda sayan muğlada yatırım yaptı

Şarkıcı mekanı yaz ayları işletmek için hazırlamayı planladığı da öğrenildi. Ayrıca burada uzun süre kalmayı planlayan Sayan, 600 bin TL değerinde villa satın aldı.

seda sayan muğlada yatırım yaptı

Şimdilerde ise ablası ile eniştesiyle beraber bir oteli ortak almak için masaya oturduğu iddia edildi. 

İLİŞKİLİ HABER

Bennu Yıldırım'ın kızı Ada annesine olan benzerliği ile dikkat çekti!

BİR YORUM YAPIN 7

Gurbetci 1 yıl önce

Ahiret bizim olsun dünya onların olsun

Bora Evsel 1 yıl önce

Yatırımı Milasın Ören mahallesinde yaptı. Hatta Ören de faaliyet gösteren Otel silvanus u da satın alacak bugünlerde. Pazarlik sürüyor.

Batmanli 1 yıl önce

Göbek oynatarak kazanılan paradan hayır gelmez geçen yaptığı sahte korona virüs ilacının reklamından ceza yememek için göz boyuyor sedacik geç bunu

Gariban 1 yıl önce

Yakışır sedaya hayırlı olsun allah daha çok versin gariban anasına

Toplam 1 beğeni

Ercys 1 yıl önce

Dünyadaki ve türkiyedeki gelir dağılımı malesef bu kimileri sağını solunu sallar milyonları kazanır kimileride toprağın metrelerce altında canını dişine takarak çalışır kirada oturur karnı doymaz

Toplam 15 beğeni

Murat 1 yıl önce

Bizede Yaradan ahirette verir bura Bi şekilde geçiyor

Toplam 2 beğeni

Türk 1 yıl önce

Televizyona çıktığında sağını solunu sallayana ağzı açık seyretmeyip, doğruyu, hakkı, bilimi, namusu, haramı, helali konuşana prim versek bunlar türemez. Arz talep meselesi.

Toplam 6 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun