Seda Sayan'dan dudak uçuklatan yatırım!

17 Nisan 2020, 15:10
Seda Sayan'dan dudak uçuklatan yatırım!

Koronavirüs salgını sonrası Muğla'ya giden ve oradan ev alan Seda Sayan, işletmeci olmak için kolları sıvadı. Ablası ve eniştesiyle beraber otel almaya hazırlanan şarkıcı, denize sıfır bir mekan aldığı öğrenildi.

Kazandığı parayla yatırım yapan Seda Sayan bu kez gözünü daha yükseğe dikti. Koronavirüs nedeniyle gittiği Muğla'nın Milas İlçesine bağlı Gökova'da denize sıfır bir mekan aldığı ortaya çıktı.

seda sayan muğlada yatırım yaptı

Şarkıcı mekanı yaz ayları işletmek için hazırlamayı planladığı da öğrenildi. Ayrıca burada uzun süre kalmayı planlayan Sayan, 600 bin TL değerinde villa satın aldı.

seda sayan muğlada yatırım yaptı

Şimdilerde ise ablası ile eniştesiyle beraber bir oteli ortak almak için masaya oturduğu iddia edildi. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
7 Yorum Var
 • Gurbetci 10 ay önce Şikayet Et
  Ahiret bizim olsun dünya onların olsun
  Cevapla
 • Bora Evsel 10 ay önce Şikayet Et
  Yatırımı Milasın Ören mahallesinde yaptı. Hatta Ören de faaliyet gösteren Otel silvanus u da satın alacak bugünlerde. Pazarlik sürüyor.
  Cevapla
 • Batmanli 10 ay önce Şikayet Et
  Göbek oynatarak kazanılan paradan hayır gelmez geçen yaptığı sahte korona virüs ilacının reklamından ceza yememek için göz boyuyor sedacik geç bunu
  Cevapla
 • Gariban 10 ay önce Şikayet Et
  Yakışır sedaya hayırlı olsun allah daha çok versin gariban anasına
  Cevapla
 • Ercys 10 ay önce Şikayet Et
  Dünyadaki ve türkiyedeki gelir dağılımı malesef bu kimileri sağını solunu sallar milyonları kazanır kimileride toprağın metrelerce altında canını dişine takarak çalışır kirada oturur karnı doymaz
  Cevapla
 • Murat 10 ay önce Şikayet Et
  Bizede Yaradan ahirette verir bura Bi şekilde geçiyor
 • Türk 10 ay önce Şikayet Et
  Televizyona çıktığında sağını solunu sallayana ağzı açık seyretmeyip, doğruyu, hakkı, bilimi, namusu, haramı, helali konuşana prim versek bunlar türemez. Arz talep meselesi.
Yorumların Tümünü Okuyun