Manevi büyükannesi Eileen Mitzman’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Hollywood yıldızı Sharon Stone, canlı yayında paylaştığı videoda gözyaşlarını tutamadı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

62 yaşındaki ünlü oyuncu Sharon Stone, koronavirüs nedeniyle yakınlarını kaybeden ünlüler arasında yer alıyor. Sosyal medya hesabında vefat haberini paylaşan Stone, manevi büyükannesiyle nasıl tanıştığını anlattırken, ölürken yanında olamıyor ve yalnız hissediyor olmasından dolayı duygusal anlar yaşadığını gözler önüne serdi.

Sharon Stone manevi büyükannesini kaybetti

Stone, ”O bu gece New York’taki hastanede ölecek. Corona virüse yakalandı, ama kan zehirlenmesi olduğu ve başka hastalıkları da bulunduğu için ölecek ve hiçbirimiz onunla birlikte olamıyoruz."

Sharon Stone haberleri

“Pencereden dışarı çıkmanızı ve çığlık atmanızı istiyorum ve direnmenizi istiyorum. Çığlık atmanızı ve ağlamanızı istiyorum. Eileen’in başına gelen şeye karşı çığlık atmanızı istiyorum, çünkü onun yalnız ölmesini istemiyorum” sözleriyle takipçilerine duygulu anlar yaşatan oyuncu manevi büyükannesi için takipçilerinden bir rica bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Ozan Güven: Karantinada temizlik yapmaktan geberdim!

İLİŞKİLİ HABER

Friends ekibi koronavirüs bağışı karşılığında dizi çekimlere davet ediyor!

İLİŞKİLİ HABER

Enis Arıkan'ın Aleyna Tilki'yi Küçük Onur'a benzetmesi gündem oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Dwayne Johnson karantinayı spor salonunda geçiriyor!

İLİŞKİLİ HABER

Petek Dinçöz 12 milyon TL'lik icra takibi başlattı!

İLİŞKİLİ HABER

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 165. bölüm fragmanı! Sezon finali yapıyor...

BİR YORUM YAPIN 0