Herkes Acun Ilıcalı'nın sanıyordu! Survivor'da ödül villası bakın kiminmiş?

30 Nisan 2020, 10:59
Herkes Acun Ilıcalı'nın sanıyordu! Survivor'da ödül villası bakın kiminmiş?

Survivor yarışmasında oyunu kazanan takımlara ödül olarak verilen villa, görenleri hayran bırakıyor. İzleyen birçok kişinin Acun Ilıcalı'nın villası mı acaba şeklinde yorum yaptığı villanın asıl sahibi çok başka bir isim çıktı. İşte o muhteşem villanın gizli sahibi!

Survivor'un 52. bölümünde yarışmacılara, ödül oyununu kazanmaları halinde lüks bir malikanede vakit geçirme ödülü sunuldu. Kendisine hayran bırakan malikane için Acun Ilıcalı'ya ait yorumları yapıldı ancak Ilıcalı, malikanenin çok ünlü bir isme ait olduğunu ve bunu açıklamayacağını dile getirdi. O malikenin sahibinin dünyaca ünlü şarkıcı Mark Anthony'i olduğu ortaya çıktı.

Ünlüler takımının kazandığı ve en lüks şekilde vakit geçirdikleri malikenenin sahibi olan Mark Anthony, aynı zamanda dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez'in de eski eşi. 

MARK ANTHONY KİMDİR?

1968 yılında dünyaya gelen Porto Rikolu Mark Anthony, Latin Amerika başta olmak üzere tüm dünyada salsa müzikleriyle adını duyurmuştur. Müzik kariyeri boyunca, başta Grammy olmak üzere büyük törenlerden aldığı toplamda 68 ödüle sahiptir.

Oyunculuğa da yönelen Anthony, 11 ayrı projede de yer almıştır. Meslektaşı Jennifer Lopez ile olan evliliğiyle de bilinen Anthony'nin 5 çocuğu bulunuyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar