Yeni imajıyla eleştiri yağmuruna tutulan İbrahim Tatlıses eski haline döndü!

26 Şubat 2021, 13:03
Yeni imajıyla eleştiri yağmuruna tutulan İbrahim Tatlıses eski haline döndü!

İbrahim Tatlıses, ekranlar için imajını değiştirip saç ektirmişti. Ancak eleştiri yağmuruna tutulan usta sanatçı eski haline geri döndü.

Star TV'de ekranlarında yeni imajıyla izleyenlerin karşısına çıkan usta sanatçı,  İbrahim Tatlıses, ekran klasiği olan 'İbo Show' programıyla yeniden sevenlerinin karşısına çıktı. Her hafta programın elde ettiği başarı ile adından söz ettiren Tatlıses, geçtiğimiz hafta yenilediği imajla gündeme damgasını vurmuştu. 

Kızı Eliz'i dünyaya getiren Buse Varol'dan flaş üçüncü çocuk açıklaması!İLİŞKİLİ HABERKızı Eliz'i dünyaya getiren Buse Varol'dan flaş üçüncü çocuk açıklaması!

Yeni imajı sonrası hakkında botoks yaptırdığı ve saç ektirdiği şeklinde yorumlar yapılan Tatlıses, yeniden eski haline döndü. Son haliyle derin bir oh çektiren ünlü sanatçının eleştirilerin aksine saçlarının boyandığı ve alnındaki açıkların kapatıldığı ortaya çıktı. 

500 KİLO ÇİĞ KÖFTE DAĞITTI!

Bodrum Bitez Mahallesi'nde bulunan çiğ köfte işletmesine gelen türkücü İbrahim Tatlıses, yaptığı televizyon programındaki başarısından dolayı başta kamu çalışanları olmak üzere vatandaşlara 500 kilogram çiğ köfte dağıttı. 

Sabah saatlerinde İzmir'den arkadaşı Gülçin Karakaya ile yola çıkan Tatlıses, hayranlarıyla bir araya geldi. İşletmenin önünde türkü söyleyen Tatlıses'e sevenleri de eşlik etti. Keyifli dakikalar yaşayan Tatlıses'in bu anlarını hayranları çektiği fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

"BOYA SAÇIMDA FAZLA KALDI"

Tatlıses'in yeni tarzı için 100 bin TL'lik harcama yaptığı iddia edilmişti. Yeni saçlarıyla dillere düşen usta sanatçı, Instagram hesabından fotoğrafını paylaşarak "Ne botoks ne saç ektirme hepsi uydurma ben şimdiye kadar neydiysem yine oyum merak etmeyin. İbo sizi İbo'nuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İbrahim Tatlıses yeni imajıyla sosyal medyada gündem oldu. Cumartesi akşamlarını domine eden İbo Show programı ile adeta yeniden hayat bulan İbrahim Tatlıses 9 yılın ardından ekranlara geri döndü. Yeni bölüm tanıtım fotoğrafları yayınlanan İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in yeni imajı dikkatlerden kaçmadı.

ADETA 10 YAŞ GENÇLEŞTİ!

İbo Show'un yeni bölüm tanıtımında İbrahim Tatlıses, saçlarındaki değişimle dikkat çekti. Adeta 10 yaş gençleşen Tatlıses yeni imajıyla sevenlerini şaşırttı.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

Asıl adıyla İbrahim Tatlı olan ünlü sanatçı, 1952 yılında yedi çocuklu fakir bir ailenin , Leyla ve ciğerci Ahmet Tatlı'nın ilk çocuğu olarak Şanlıurfa da dünyaya geldi. 70 li yılların ortalarında inşaat işçiliği, demir ustalığı ve leblebicilik gibi işler yapan İbrahim Tatlıses, 80'lerin başında kendisini şöhret basamaklarını tırmanırken buldu. İbrahim Tatlı, İstanbul'a geldiğinde müzisyen Yılmaz Tatlıses'le tanıştı ve Tatlı olan soy ismini Yılmaz Tatlıses'in tavsiyesiyle Tatlıses olarak değiştirdi.  "Bir Mumdur" türküleri halk tarafından çok beğenildi ve uzun yıllar popülerliğini korudu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
54 Yorum Var
 • Huma 4 gün önce Şikayet Et
  İlk önce fakir fukaraya dagıtsaydı.
  Cevapla
 • Mustafa 4 gün önce Şikayet Et
  500 kg çiğ köfte için 300 kg bulgur, su, msg ve yoğurması için bir makina. Abartacak neyi var bunun.
  Cevapla
 • vatansever 1 hafta önce Şikayet Et
  senin saçın çok ta imdeydi
  Cevapla
 • kurt 1 hafta önce Şikayet Et
  yıldız tilbenin ahını aldı buda ona bir ömür yeter
  Cevapla
 • Yakisikli 1 hafta önce Şikayet Et
  Yau bizim ibo ne yapsa yeridir hergün herkes her türlü estetik yapiyor Adam öyle ugun görmus öyle yapmis ibo dedinmi akan sular durar o güzel insana hersey yakisir durmak yok yola devam
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun