Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımına tepki yağdı!

15 Temmuz 2020, 13:23
Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımına tepki yağdı!

Pandemi sürecinde maskesiz dolaşımıyla gündem olan program yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, bu kez de yaptığı paylaşımla gündem oldu. Motosikletli bir sürücünün trafikte yaptığı tehlikeli anları paylaştı. Takipçileri paylaşıma eleştiri içeren yorumlarda bulundu.

Ünlü program sunucusu Kaya Çilingiroğlu yaptığı paylaşımla yine gündem oldu. Motosikletli bir sürücünün tehlikeli sürüşünü sosyal medyada yayınlayan Çilingiroğlu'nun takipçileri bu tarz bir paylaşım yapmasının sakıncalı olduğuna dair yorumlarda bulundu. 

PANDEMİ SÜRECİNDE MASKESİZ DOLAŞTI!

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde bir otobüs durağında görüntülendi. Çilingiroğlu'nun maskesiz ve eldivensiz olması dikkatlerden kaçmadı. Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirlere uymayan Çilingiroğlu'nun rahat tavırları ise şoke etti.

otobüs durağında görüntülenen kaya çilingiroğlu maskesiz gezdi

Kendisini görüntüleyen muhabirler yasağı çiğnediğini hatırlatınca ünlü ismin savunması ise şaşırttı. Çilingiroğlu muhabirlerle "Senin masken seni koruyor mu? Kimseye yaklaşmıyorum bir şey olmaz. Ayrıca ben koronavirüs testi de yaptırdım, negatif çıktı" şeklinde konuştu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  zeka seviyesini konusturdu.
  Cevapla
 • KORAY 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu kibir denen illet kanserden beter Rabbim ümmet-i Muhammed-i bu hastalıktan korusun
  Cevapla
 • Bey 1 yıl önce Şikayet Et
  Garibanın çocuğu şehit oluyo bunlar istanbul alanya izmir keyfi yapar
  Cevapla
 • Egeli 1 yıl önce Şikayet Et
  Pazarcılar birde sigara içiyor kalabalık pazarda.
  Cevapla