Pandemi sürecinin en kazançlı şarkıcısı olan Ece Seçkin ile Sinan Akçıl'dan düet müjdesi!

13 Temmuz 2020, 09:45
Pandemi sürecinin en kazançlı şarkıcısı olan Ece Seçkin ile Sinan Akçıl'dan düet müjdesi!

Koronavirüs sürecinde birçok ünlü isim işlerinin durdurulmasından dolayı kayıp yaşarken Ece Seçkin anlaşma yaptığı iki reklam sayesinde pandemi sürecinin en kazançlısı oldu. Normalleşmeyle beraber yeni işler yapan Ece Seçkin'den Sinan Akçıl paylaşımı geldi. İkili düet yapmak için stüdyoya girdi.

Az Az şarkısı için bir araya gelen şarkıcı Sinan Akçıl ve Ece Seçkin, hayranlarını heyecanlandırdı. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Akçıl, "Şu an stüdyodayız. Yazı ve sonbaharı kapatalım” sözlerini not düştü.

sinan akçıl ve ece seçkin

KORONAVİRÜSÜN EN KAZANÇLI ŞARKISI!

Koronavirüs süreci nedeniyle düğünü ileri bir tarihe ertelenen Ece Seçkin, mutsuz günler geçirdi. Ancak kazanç olarak Seçkin, diğer ünlüleri solladı. Markalarla yaptığı anlaşmalardan minik bir servet kazanan Seçkin, 2 ayda toplamda 2 milyon TL kazandı.

ece seçkin yer aldığı marka sayesinde 2 milyon TL kazandı

Genç kesimin sevilen şarkıcılarından olan Ece Seçkin, saçlarında yaptığı imaj farklılığı ile tarz bir görünüme kavuştu. Sarı saçlarının yarıdan aşağısını pembeye boyayarak beğeni toplayan Ece Seçkin'in yeni hali...

Kabine Toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kademeli bir şekilde alınan tedbirlerin esnekleştirileceğini açıkladı. Normalleşmeye doğru giderken "Kurallara uyulması şartıyla berberler, kuaförler ve güzellik salonu gibi işletmeler 11 Mayıs tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacak" şeklinde konuşan Başkan Erdoğan'ın açıklamaları sonrası sosyal medya yıkıldı.

başkan erdoğan kabine toplantısı sonrası konuştu

Özellikle berber ve güzellik merkezlerinin açılmasını bekleyenler arasında Ece Seçkin'de vardı. Seçkin, sosyal medya hesabından ilk randevuyu aldığını belirtti. Ünlü şarkıcı "11 Mayıs sabah 10.00'a randevu alındı. Pembe kafalı zombi kız geri dönüyor" notunu düştü. 

ece seçkin

ECE SEÇKİN KİMDİR?

12 Eylül 1991 yılında İstanbul'da doğan Ece Seçkin, 3 yaşından itibaren müziğe başladı. Piyano dersi alan Seçkin, daha yedi sekiz yaşlarındayken konservatuara girdi. Yaklaşık 8 yıl kadar bale ve dans eğitimleri aldı. 2010 yılında, Bahçeşehir Üniversitesi ‘Hukuk Fakültesi’ni kazandı. 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması müzik hayatında yükselişe geçti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • AZİZ 3 ay önce Şikayet Et
  Villasının kirasını ödeyememiştir.
  Cevapla
 • M.i. 3 ay önce Şikayet Et
  Tabi çok acil insanımızın olmazsa olmaz acil ihtiyacı bumuydu cuma nmazındanda mı acil allahımın masajını almadan yaşıyacağız aynı tas aynı hamam olacak biz bu gidişle daha çok virüslerle uğraşırız gibi allahım basiret fraset versin
  Cevapla
 • Bey 3 ay önce Şikayet Et
  Bıktım zengin şımarıklardan,para yetmiyo birde ünlü olmak gerekiyo sosyetede ,biz de vatan millet sakarya
  Cevapla