İzzet Yıldızhan yıllar önce Amerika polisinin şiddetine maruz kaldığını söyledi!

08 Haziran 2020, 09:47
İzzet Yıldızhan yıllar önce Amerika polisinin şiddetine maruz kaldığını söyledi!

Alışveriş için dışarı çıkan türkücü İzzet Yıldızhan, Nişantaşı'nda görüntülendi. Arcanın önünde ayak üstü muhabirlerle sohbet eden Yıldızhan, Amerika'da yaşanan ırkçılık olaylarına değindi. Yıldızhan "Onlara baktıkça bizim şanlı polisimizin değerini daha iyi anlıyor ve iyi ki diyorum" dedi.

Irkçı ve kontrolsüz Amerika polislerine karşı başlatılan protestolar hakkında konuşan İzzet Yıldızhan, yıllar önce Amerika'ya konser için gittiğinde yaşadığı talihsiz bir olaydan bahsetti. Yıldızhan, konserden önce ekibinden birinin haksız yere gözaltına alındığını buna tepki gösterdiklerinde ise Amerika polisi tarafından şiddete maruz kaldığını belirtti. Ayrıca ünlü türkücü "Amerika yıllar boyunca sömürdüğü, ateş yerine çevirdiği birçok ülkenin vebalini ödüyor. Orası tam anlamıyla bir polis devleti. Onlara baktıkça bizim şanlı polisimizin değerini daha iyi anlıyor ve iyi ki diyorum" şeklinde konuştu.

İzzet Yıldızhan, diğer ünlüler gibi berber ve kuaförler açıldıktan sonra oralara gitmektense evinde kalmayı tercih etti. Yıldızhan'ı, en büyük oğlu Mustafa Yıldızhan evde tıraş etti. Ünlü türkücü o anları "Şimdi oğlum beni ikna etti... " notuyla sosyal medya da paylaştı.

Türkücü İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde koronavirüs Kovid -19 nedeniyle vefat eden Ömer Döngeloğlu'nun vefatının kendisini derinden etkilediğini belirtti. Yıldızhan acısını "Özellikle İlahiyatçı Ömer hocamızın vefat etmesi beni derinden etkiledi. Kendisiyle iyi bir hukukumuz vardı. Sonuçta 52 yaşındaydı kendisi, çok erken yaşta kaybettik" sözlerle anlattı.

İZZET YILDIZHAN VE OĞLU

ÇALIŞANLARIMI ÜCRETLİ İZNE ÇIKARDIM! 

Büyük oğlu Mustafa ile alışveriş yapan Yıldızhan'ın tedbirli olması da dikkatlerden kaçmadı. Yıldızhan bu sürecin zor geçtiğini ancak herkesin birbirine yardım etmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca Yıldızhan sahibi olduğu işletmelerde çalışanlarına maaşlarını ödediğini söyledi. Ünlü türkücü "286 personelimi ücretli izne çıkarttım ama nereye kadar? Oteller boş ama kredilerin haddi hesabı yok" dedi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Deli Dumrul 1 ay önce Şikayet Et
  Oteller boş kredilerin haddi hesabı yok demiş. İflas yakındır.
  Cevapla
 • Erol Ç. 1 ay önce Şikayet Et
  Bari bıyığını biraz toparlasaydın. Fok balıklarına dönmüşsün.
  Cevapla
 • misafir 129 1 ay önce Şikayet Et
  şekilcilikten bir kurtulamadı bu ülke .yok sakalın şöyle yok ayakkabın böyle...İnsanı, insani yönüyle değerlendirmek gerekir. pandemiyi bahane ederek çalışanlarına ücret vermeyebilir, borç altına girmeyebilirdi. kimse de onu bu konuda suçlayamazdı ama adam gibi adam olmak var ya işte bu günlerde daha iyi belli oluyor. teşekkürler sayın Yıldızhan. Rabbim size ve ailenize, sevdiklerinize sağlık, huzur kazancınıza da bereket versin.