Sinan Özen: Yaşananlar psikolojik olarak bizi çok etkiledi! Sinan Özen kimdir?

20 Ekim 2020, 08:40
Sinan Özen: Yaşananlar psikolojik olarak bizi çok etkiledi! Sinan Özen kimdir?

56 yaşındaki Özen'in kızı Neva, bağırsaklarındaki rahatsızlık nedeniyle dün sabah 7. kez ameliyata alınmıştı. Neva, önceki gün 7'inci kez ameliyat masasına yattı. Sevenlerinden dua isteyen Sinan Özen, "Neva'mızı önce Allah’a sonra 7. kez doktorlarımıza emanet ettik." demişti. Sinan Özen kaç yaşında baba oldu? Sinan Özen kimdir? Tüm soruların yanıtı yazımızda.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Ünlü sanatçı bugün bir açıklama yaparak, yaşadıkları zor sürece anlattı: "Bildiğiniz gibi Neva iki gün önce yedinci kez ameliyat oldu. Allah'ın yardımı ve sevenlerimizin duasıyla şükürler olsun başarılı bir ameliyat oldu. Gerçeği söylemek gerekirse bu uzun süreçte yaşananlar psikolojik olarak bizi çok etkiledi. İnanın bu konuyla ilgili bırakın konuşmayı tek bir kelime söylemeye mecalimiz kalmadı. Ama Neva'ya manevi olarak pozitif enerji aktarmak için güçlü olmaya çalışıyoruz. Son ameliyatımız çok başarılı geçti. Doktorlarımız başta olmak üzere Neva'mızın şifa bulması için emeği geçen, dualarıyla bize güç veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde ameliyatın olumlu sonuçlarını görebilmeyi umduğumuz on beş günlük bir bekleme sürecimiz var. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de sevenlerimizden dua istiyoruz. Allah'tan hem kızımız için hem de şifa bekleyen bütün hastalarımız için acil şifalar istiyor, herkese teşekkür ediyoruz."

DURUMUYLA İLGİLİ MÜJDELİ HABER!

Sevenlerinden dua isteyen Sinan Özen, kızının sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı: “Rabbime şükürler olsun. Rabbim nerede sağlığa ihtiyacı olan varsa devasını nasip etsin. Evladımızın bu sürecinde yanımızda olan başta sağlık çalışanları olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.”

SON PAYLAŞIMI YÜREK BURKMUŞTU!

Sinan Özen'in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı 6 kez ameliyat geçirmişti. Dün Dünya Kızlar Günü'nde sosyal medya hesabından kızı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, sevenlerinden dua istedi. Özen, paylaşımında, "Güçlü kızlar, güçlü yarınlar demek, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun… Bu vesileyle kızım Neva 17 Ekim Cumartesi günü önemli bir ameliyata girecek dualarınızı eksik etmeyin" dedi.

Ünlü şarkıcının paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları, geçmiş olsun dileklerini iletirken minik Neva için dua ettikleri söyledi.

SİNAN ÖZEN KİMDİR?

1 Mart 1964 yılında Rize, Çayeli'de dünyaya gelen Sinan Özen, lise eğitimi için Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümüne devam etti. Lise döneminden başlayan müzik sevgisi onu başka yönlere kaydırdı. 1981 yılında bir gazetenin açmış olduğu ses yarışmasına katıldı. Ancak yarışmayı kazanmasına rağmen istediği fırsatlar önüne gelmedi. 

Profesyonel müzik yaşamına 1989 yılında "Rüyalarım Olmasa" adlı albümle girdi. Okey Plakçılık ile anlaşan albüm çıkardı. Bu albümlerde onu üne kavuşturacak "Öpsene Beni", "Ölürüm Yoluna", "Sigaramın Dumanı Sen" ve "Evlere Şenlik" gibi parçalarla kısa zamanda müzik dünyasında kendine yer edindi. 1998 yılında Akbak Plakçılık'a geçtikten sonra burada "Tek Başına", "Serseri Gönlüm", "Gitsem Uzaklara" ve "Islak Islak" albümlerini çıkarttı. Sanatçının en son 2007 yılında Sinan Plakçılıktan "Ödün Vermem" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • Aysun 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah'ım Şafii ismiyle şifalar versin Rabbım kimseyi evladıyla imtihan etmesin dualarımız Nevayla
  Cevapla
 • Muhammed 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah şifa versin, kimse kimsenin hayatına özenmesin işte, bak bolluk içinde yüzüyor denen insanlar bile ne ağır sınavlar veriyor, sorun, beş kuruş param olmasaydı evladım sağlıklı olsaydı der, sınav dünyası, sadakayı bol dağıtalım belaları def edelim inşallah.
  Cevapla
 • Mustafa Yıldırım 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah c.c şafi sıfatı ile şifa versin inşaallah geçmiş olsun
  Cevapla
 • İbo 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah acil şifa versin!
  Cevapla
 • Hamza BİNGÖL 1 hafta önce Şikayet Et
  Rabbim şafi ismi azam hurmetine şifa versin inşallah
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun