Ünlü sanatçı Sinan Özen’den yeni şarkı! Sinan Özen kimdir?

20 Mart 2021, 09:41
Ünlü sanatçı Sinan Özen’den yeni şarkı! Sinan Özen kimdir?

Şarkıcı Sinan Özen duygusal çalışmalarını sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Peki Sinan Özen kimdir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Şarkıcı Sinan Özen duygusal çalışmalarını sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Özen, sözü ve müziği Rümeysa Sürbehan'a, aranjesi Emre Bayar'a ait 'Hiç' adlı şarkısını görücüye çıkardı.

KIZI NEVA İYİLEŞTİ!

Ünlü şarkıcı Sinan Özen ile eşi Burcu Özen’in kızları Neva Özen, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Egeli hekimlerin uyguladığı başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu. EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Tıp Fakültesi ve hastane yönetimiyle bağırsak rahatsızlığı nedeniyle Bağırsak Yetmezliği ve Rehabilitasyon Uygulama ve Araştırma Merkezinde (EGEBAYRUM) tedavi gören minik Neva ile Özen ailesini ziyaret etti.

Henüz 10 aylık olan kızının toplamda 7 ameliyat geçirdiğini dile getiren ünlü sanatçı Sinan Özen, “Bu merkez Türkiye’de tek ve ülkemizin gururu diyebiliriz. Kısa bağırsak noktasında en yetkin yer. Merkez Müdürü Funda hocam ve bağırsak uzatma ameliyatlarında da en yetkin hocalarımızdan Ahmet hocam da burada. Sayın Rektörümün de gösterdiği ilgi ve alakayla çok güzel bir haber aldık. Hastanemiz yerinde yenilenecek. Bütün çocuklara, herkese sağlık diliyorum. Rektörümüzün ve hekimlerimizin verdiği en büyük hediye sağlıktır, o yüzden çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 1 yıldır yoğun bir mücadelemiz var, darısı diğer çocukların ve ailelerin başına. Tedavimiz bir süre daha devam edecek. Ama büyük bir bölümünü atlattık. Konser için sözümüzü verdik. Umarım en kısa sürede bir araya geliriz” diye konuştu.


Merkez Müdürü Prof. Dr. Funda Çetin’den bilgi alan Rektör Budak, Türkiye’nin değerli sanatçılarından Sinan Özen’in kızının tedavisinin büyük ölçüde tamamlandığını söyledi. Bağırsak yetmezliğinin tedavisinde Ege’nin yetkin bir kadroya sahip olduğunu kaydeden Rektör Budak, “Sağlık çalışanlarımız ve Özen ailesiyle evladımızı sağlına kavuşturmanın sevincini paylaşıyoruz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Alanında Türkiye’deki tek merkez burası. Bilindiği gibi Üniversite hastanemiz A Plus hastane statüsünde. Sağlık hizmetlerinde en büyük güvencemiz tüm sağlık çalışanlarımız.” dedi.

 

SON PAYLAŞIMI YÜREK BURKMUŞTU!

Sinan Özen'in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı 6 kez ameliyat geçirmişti. Dün Dünya Kızlar Günü'nde sosyal medya hesabından kızı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, sevenlerinden dua istedi. Özen, paylaşımında, "Güçlü kızlar, güçlü yarınlar demek, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun… Bu vesileyle kızım Neva 17 Ekim Cumartesi günü önemli bir ameliyata girecek dualarınızı eksik etmeyin" dedi.

Ünlü şarkıcının paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları, geçmiş olsun dileklerini iletirken minik Neva için dua ettikleri söyledi.

SİNAN ÖZEN KİMDİR?

1 Mart 1964 yılında Rize, Çayeli'de dünyaya gelen Sinan Özen, lise eğitimi için Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümüne devam etti. Lise döneminden başlayan müzik sevgisi onu başka yönlere kaydırdı. 1981 yılında bir gazetenin açmış olduğu ses yarışmasına katıldı. Ancak yarışmayı kazanmasına rağmen istediği fırsatlar önüne gelmedi. 

Profesyonel müzik yaşamına 1989 yılında "Rüyalarım Olmasa" adlı albümle girdi. Okey Plakçılık ile anlaşan albüm çıkardı. Bu albümlerde onu üne kavuşturacak "Öpsene Beni", "Ölürüm Yoluna", "Sigaramın Dumanı Sen" ve "Evlere Şenlik" gibi parçalarla kısa zamanda müzik dünyasında kendine yer edindi. 1998 yılında Akbak Plakçılık'a geçtikten sonra burada "Tek Başına", "Serseri Gönlüm", "Gitsem Uzaklara" ve "Islak Islak" albümlerini çıkarttı. Sanatçının en son 2007 yılında Sinan Plakçılıktan "Ödün Vermem" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • Aysun 5 ay önce Şikayet Et
  Allah'ım Şafii ismiyle şifalar versin Rabbım kimseyi evladıyla imtihan etmesin dualarımız Nevayla
  Cevapla
 • Muhammed 5 ay önce Şikayet Et
  Allah şifa versin, kimse kimsenin hayatına özenmesin işte, bak bolluk içinde yüzüyor denen insanlar bile ne ağır sınavlar veriyor, sorun, beş kuruş param olmasaydı evladım sağlıklı olsaydı der, sınav dünyası, sadakayı bol dağıtalım belaları def edelim inşallah.
  Cevapla
 • Mustafa Yıldırım 5 ay önce Şikayet Et
  Allah c.c şafi sıfatı ile şifa versin inşaallah geçmiş olsun
  Cevapla
 • İbo 5 ay önce Şikayet Et
  Allah acil şifa versin!
  Cevapla
 • Hamza BİNGÖL 5 ay önce Şikayet Et
  Rabbim şafi ismi azam hurmetine şifa versin inşallah
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun