Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar maskesiz objektiflere takıldı!

17 Haziran 2020, 10:26
Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar maskesiz objektiflere takıldı!

Yeşilçamın usta isimlerinden Hülya Koçyiğit'in en küçük torunu Aslşah Alkoçlar normalleşmeye ayak uydurdu. Bebek'te kameralara takılan Alkoçlar'ın maskesiz hali dikkat çekti. Ancak sosyetik güzel maskenin artık bunalttığını ifade etti.

Normalleşmeyle beraber hemen hemen her gün objektiflere yansıyan Aslışah Alkoçlar , bu kez Bebek'te maskesiz bir mekandan çıkarken görüntülendi. Alkoçlar maskesiz halini  "Maske takıyorum ama bir fenalık geldi. Herkese gelmiştir büyük ihtimalle. Tabii ki takmak lazım o yüzden sürekli elimde maske ile geziyorum" sözleriyle savundu.

aslışah alkoçlar maskesiz

İş insanı Ender Alkoçlar'ın kızı da olan sosyetenin genç isimlerinden Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz gün korku dolu anlar yaşadı. Alkoçlar'ın işletmeciliğini yaptığı spor merkezine yabancı bir şahıs geldi. 'Ender Alkoçlar ile randevum var.' diyen şahıs, beklemeye başladı. Ancak daha sonra gelen kişi, "Ben taksi şoförüyüm. Şurada oturan adamı ben getirdim. Dakikalarca Aslışah Hanım'la ilgili telefonda arama yaptı. Dengesiz biri, dikkatli olun!" uyarısında bulundu.

Taksiciyi gördükten sonra, "Aslışah buraya gelecek. Onu kaçırırım." diye bağıran Yavuz Ş. adlı şahıstan korkan Alkoçlar, hemen babasını arayarak yardım talebinde bulundu. Olay yerine gelen polis, şahsı gözaltına aldı. Yavuz Ş.'nin Alkoçlar'ı uzun süredir takip ettiği ortaya çıktı.

Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar geçtiğimiz günlerde Sarıyer'de görüntülendi. Koronavirüs salgının azalmasıyla normalleşmeye ayak uydurmaya çalışan Alkoçlar, mekanını Temmuz ayında açacağını ifade etti.

aslıhan alkoçlar mekanı

Haziran ayında mekan açmanın tehlikeli olduğunu vurgulayan Alkoçlar, sürecin psikolojik olarak yıprattığını vurguladı.

aslıhan alkoçlar ınstagram paylaşımı

Özellikle ablası Neslişah Alkoçlar'ı ve yeğenlerini özlediğini belirten genç Alkoçlar, ablasının 2 aydır eve kimseyi kabul etmediğini belirtti. Alkoçlar "Ablamı çok özledim. Onunla görüşemiyoruz. Çok korkuyorlar. Yaklaşık iki aydır hiç evden çıkmadılar. Beni de eve kabul etmiyorlar" şeklinde konuştu. 

aslışah alkoçlar ve neslişah alkoçlar

2 AY SONRA DOKTOR ANNELERİNE KAVUŞAN ÇOCUKLARIN O ANLARI!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • atak 2 ay önce Şikayet Et
    sen ablandan daha güzelsin
    Cevapla