Beyazıt Öztürk tatil sezonunu açtı! Tuttuğu malikane dudak uçuklattı

Beyazıt Öztürk, sezonu Çeşme'de açtı. Yaz sezonu için iki katlı beyaz bir taş ev kiralayan sunucunun, 150 bin lira ödeme yaptığı öne sürüldü.

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, çok uzun bir aranın ardından Ege'de ortaya çıktı. Alınan haberlere göre iki hafta önce tatil sezonunu İzmir Çeşme'de açan başarılı sunucu, gözlerden uzak olmak için taş bir villa kiraladı.

Öztürk, ihtişamlı özel malikanesine yerleştikten sonra da evin içine bir takım eşyalar aldı. Çeşme'ye annesi Nurten Öztürk ile giden sunucunun, karantina döneminde aldığı kilolar ise dikkatlerden kaçmadı.

Babalar Günü'nde hediye ne alınır? Babalar Günü için en özel hediyeler

İLİŞKİLİ HABER

Babalar Günü'nde hediye ne alınır? Babalar Günü için en özel hediyeler
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

uCube 3 yıl önce

O ses türkiye'den kazandığı para bu paranın yanında hiç kalır. 150 bin onun için çiklet parası yani bir şey olmaz. Bu arada 150 bin kaç aylık kiraladığı ile alakalıdır. Günlük değildir o fiyat. ;))