Ünlü işletmeci Nusret, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başında geliyor. 'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin İngiltere basının gündemine yerleşti. Çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. 38 yaşındaki Gökçe, paylaşımına düştüğü notta yeni hedefini açıkladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Tuz serpme hareketiyle dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe son paylaşımıyla olay oldu.  Nusret Gökçe'nin Londra'daki restoranı, İngiliz basını ve sosyal medyasında geniş yer bulmaya başladı.

nusret ingiliz basınında

Geçtiğimiz haftalarda Londra'nın merkezinde yeni bir şube açan ve restoranındaki fiyatlarla gündem olan Gökçe, Instagram üzerinden çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını yayınladı.

nusret yeni hedefini açıkladı

Ünlü işletmeci son olarak paylaştığı fotoğrafın altına; "Uzaya ilk restaurantı ben açacağım bak sonra demedi demeyin" notunu düşerek yeni hedefini açıkladı.

ALTIN KAPLAMA BİFTEK

Telegraph gazetesinin restoran eleştirmeni olan William Sitwell, 315 pounda sipariş ettiği bifteğin menüde bulunan en pahalı ürün olmamasına şaşırmış olduğunu ve gözünün 635 poundluk altın kaplama bir ete takıldığını belirtmişti.

Restoran için öncesinde bir tanıtım yapılmadı. Londra'daki restoranın tanıtımı ise sosyal medya üzerinden gerçekleşen adisyon paylaşımlarıyla oldu.

nusret altın kaplamalı biftek

Ünü ülke sınırlarını aşan restoran zincirleri sahibi olan Nusret Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 evladından birisidir.

nusret 16 yaşındaki hali

Sosyal medya hesabından o günlere ait bir fotoğrafını paylaşan Nusret Gökçe 22 yıl önceki kareye "Bu ciddi bir iş" notunu düştü. İşte Nusret Gökçe'nin çocukluk hali...

Nusret Gökçe paylaşımına "Bu ciddi bir iş, 22 yıl önce. Bostancı Civ Civ Mahallesi" notunu yazdı.

Nusret Oscar ödüllü ABD'li aktör Al Pacino ile bir araya geldi. Gökçe, ünlü aktör ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Bir hayalim daha gerçek oldu” notuyla paylaştı.

Nusret'in ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filmini çok sevdiği ve etkisinde olduğu sık sık gündeme geliyordu. Nusret ile davalık olan garsonlar açıklamalarında "Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu" ifadelerini kullanmıştı.


Instagram'da paylaştığı videolarla oldukça ilgi çeken Nusret Gökçe, ABD'de dördüncü restoranının açan Nusret Gökçe, sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Gökçe'nin ABD'de Miami, New York ve Boston'da da restoranları bulunuyor.

Dünyaca ünlü yıldızları restoranlarında ağurlayan Gökçe'nin Instagram'da 33,7 milyon takipçisi var.

NUSRET'İN AĞIRLADIĞI DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER

Nusret'in özel olarak servis ettiği yemeklerden ziyafet çeken Kolombiyalı yıldız şarkıcı ünlü şefle özdeşleşen saltbae hareketini yaptı. Maluma o anları yaklaşık 60 milyon takipçili Instagram sayfasına da taşıdı.

Gianni Infantino

Nusret, Dubai’deki restoranında FIFA başkanı Gianni Infantino’yu ağırladı.

Nusret, her zamanki şovunu Infantino yanında da gerçekleştirdi. FIFA başkanı, Nusret’in şovu karşısında “O bir efsane” yorumunu yaptı.

Karim Benzema

Cezayir asıllı Fransız millî futbolcu Karim Benzema, Nusret'in Dubai’de şubesini ziyaret etti. Nusret'in elleriyle servis ettiği lezzetlerle ziyafet çeken Benzema, saltbae hareketi yaptı.

Dr. Mehmet Öz 

Nusret Gökçe’nin New York’taki restoranın konuğu, Dr. Mehmet Öz oldu. Video’larını Instagram’dan paylaşan ikiliden Dr. Öz, “Onunla gurur duyuyoruz. Bu kadar uzakta Türk yemeklerini konuştuk. Ben kabak dolmasını çok özlüyorum” dedi. Gökçe ise, “Ben de annemi özlüyorum, bir yıldır görmüyorum. Börek ve dolmaları fantastiktir. İstanbul’a gidip, börek yiyeceğiz” sözleriyle güldürdü.

Nusret ve Falcao

İLİŞKİLİ HABER

Squid Game oyunları: Squid Game’de oynanan 6 oyun! Squid Game oyunu nasıl oynanır?

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'den iddialı hamle: Atatürk'ü canlandıracak

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Yıldız Tilbe hem aşısız hem maskesiz alışverişe gitti!

BİR YORUM YAPIN 52

Onuncu Köy Mersin 3 gün önce

Bir gidin işinize aslanım Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz o yaptı da siz yapmadınız diye hasetinizden çatlıyor musunuz Ne Adam dünyaya lezzet taşıyor ve satıyor sizin söylediğiniz ahiret, Şımarmak Ne alaka kardeşim alan memnun satan memnun kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş

ali 6 gün önce

nusret akıllı bır adam insanları nasıl cekecegini biliyor müşterileri ise onun kadar akıllı degıl ya da nasıl para harcayacaklarını bılmıyorlar

TONY MONTANA 1 hafta önce

Bu Kasap İşini Yıllarca Yapan İnsanlar Var Halen de Aynı Yerinde Sayıyorlar Bu Nusret’te Bir Şeyler Var…Hani Anadan Babadan Bir Şeyler Kalsa Neyse Diyeceğim de Sen Kalk Kısa Zamanda ABD’de 4-5 Mekan Aç…Aklımda Deli Sorular…Elbette Rızkı Veren Yüce Rabbim Bir Kulunu Alır Rezil Eder Diğer Bir Kulunu da Vezir Eder…Adam Kısa Zamanda Milyonlarca Dolarlık Mekanlar Açıyor Kazanıyor Çok Enteresan Yolu da Bahtı da Açık Olsun… Hakikaten de Çok Şımarıyor… Birgün Herşey Tersine Dönerse Yine Çıraklık Dönemine Dönersin…

Kırkpınar 1 hafta önce

Nimet ile alay edenin batı uşağı sonradan görmenin önde gideni. Eğer yakın bir zamanda aynı onun gibi olacaksın diye söyleseler aman ALLAH korusun diye cevap veririm.

Toplam 4 beğeni

Mustafa 2 hafta önce

Fazlaca şımartılmış birisi.

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun