Nusret Gökçe'den ABD'de yeni restoran: Erzurum'dan Dallas kaç kilometre?

09 Mart 2021, 16:38
Nusret Gökçe'den ABD'de yeni restoran: Erzurum'dan Dallas kaç kilometre?

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret, Miami, New York ve Boston'dan sonra ABD'deki dördüncü restoranını Dallas'ta açtı. Bir mesaj yayınlayan Gökçe, "Erzurum'dan Dallas kaç kilometre?" ifadelerini kullandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Instagram'da paylaştığı videolarla oldukça ilgi çeken Nusret Gökçe, ABD'de dördüncü restoranının açan Nusret Gökçe, sosyal medyadan bir mesaj yayınladı.

Nusret, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda "Aman Allahım! Erzurum'dan Dallas kaç kere kilometre?" ifadelerini kullandı.

Gökçe'nin Scarface filminde Al Pacino'nun hayat verdiği Tony Montana karateri ve Baba filminde Marlon Brando'nun canlandırdığı Vito Corleone karakteriyle birlikte yer aldığı bir tablo da restorana asıldı.

Gökçe'nin ABD'de Miami, New York ve Boston'da da restoranları bulunuyor.

Dünyaca ünlü yıldızları restoranlarında ağurlayan Gökçe'nin Instagram'da 33,7 milyon takipçisi var.

NUSRET'İN AĞIRLADIĞI DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER

Nusret'in özel olarak servis ettiği yemeklerden ziyafet çeken Kolombiyalı yıldız şarkıcı ünlü şefle özdeşleşen saltbae hareketini yaptı. Maluma o anları yaklaşık 60 milyon takipçili Instagram sayfasına da taşıdı.

Gianni Infantino

Nusret, Dubai’deki restoranında FIFA başkanı Gianni Infantino’yu ağırladı.

Nusret, her zamanki şovunu Infantino yanında da gerçekleştirdi. FIFA başkanı, Nusret’in şovu karşısında “O bir efsane” yorumunu yaptı.

Karim Benzema

Cezayir asıllı Fransız millî futbolcu Karim Benzema, Nusret'in Dubai’de şubesini ziyaret etti. Nusret'in elleriyle servis ettiği lezzetlerle ziyafet çeken Benzema, saltbae hareketi yaptı.

Dr. Mehmet Öz 

Nusret Gökçe’nin New York’taki restoranın konuğu, Dr. Mehmet Öz oldu. Video’larını Instagram’dan paylaşan ikiliden Dr. Öz, “Onunla gurur duyuyoruz. Bu kadar uzakta Türk yemeklerini konuştuk. Ben kabak dolmasını çok özlüyorum” dedi. Gökçe ise, “Ben de annemi özlüyorum, bir yıldır görmüyorum. Börek ve dolmaları fantastiktir. İstanbul’a gidip, börek yiyeceğiz” sözleriyle güldürdü.

Nusret ve Falcao

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
38 Yorum Var
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  Saçma sapan yorumlar var bu çocugun ne kadar yardım sever biri oldugunu bimiyorsunuz medyadan gördüğünüzle yorum yapıyorsunuz
  Cevapla
 • Kırsehirli 3 ay önce Şikayet Et
  Bu adam olumsuz örnek teşkil ettiği gerekçesiyle tutuklanmalı
  Cevapla
 • FANTOM 3 ay önce Şikayet Et
  takip etmeyin ki yapma gereği duymasın
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Sonradan görmelerin padişahı. Böyle olunca ne olur; otel odalarında dal başak poz verirsin. Birine taşıyamayacağı popüleriteyi yüklemek o insana zulümdür.
  Cevapla
 • ramazan 3 ay önce Şikayet Et
  allah ım bizi parayı bulduktan sonra azanlardan eyleme yarabbi. amin
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun