Dünyaca ünlü işletmeci Nusret, Miami, New York ve Boston'dan sonra ABD'deki dördüncü restoranını Dallas'ta açtı. 'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu. Al Pacino ile pozlarını paylaşan Nusret'e beğeni yağdı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Tuz serpme hareketiyle dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe son paylaşımıyla olay oldu. Nusret Oscar ödüllü ABD'li aktör Al Pacino ile bir araya geldi.

Gökçe, ünlü aktör ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Bir hayalim daha gerçek oldu” notuyla paylaştı.

Nusret'in ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filmini çok sevdiği ve etkisinde olduğu sık sık gündeme geliyordu. Nusret ile davalık olan garsonlar açıklamalarında "Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu" ifadelerini kullanmıştı.


Instagram'da paylaştığı videolarla oldukça ilgi çeken Nusret Gökçe, ABD'de dördüncü restoranının açan Nusret Gökçe, sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Gökçe'nin ABD'de Miami, New York ve Boston'da da restoranları bulunuyor.

Dünyaca ünlü yıldızları restoranlarında ağurlayan Gökçe'nin Instagram'da 33,7 milyon takipçisi var.

NUSRET'İN AĞIRLADIĞI DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER

Nusret'in özel olarak servis ettiği yemeklerden ziyafet çeken Kolombiyalı yıldız şarkıcı ünlü şefle özdeşleşen saltbae hareketini yaptı. Maluma o anları yaklaşık 60 milyon takipçili Instagram sayfasına da taşıdı.

Gianni Infantino

Nusret, Dubai’deki restoranında FIFA başkanı Gianni Infantino’yu ağırladı.

Nusret, her zamanki şovunu Infantino yanında da gerçekleştirdi. FIFA başkanı, Nusret’in şovu karşısında “O bir efsane” yorumunu yaptı.

Karim Benzema

Cezayir asıllı Fransız millî futbolcu Karim Benzema, Nusret'in Dubai’de şubesini ziyaret etti. Nusret'in elleriyle servis ettiği lezzetlerle ziyafet çeken Benzema, saltbae hareketi yaptı.

Dr. Mehmet Öz 

Nusret Gökçe’nin New York’taki restoranın konuğu, Dr. Mehmet Öz oldu. Video’larını Instagram’dan paylaşan ikiliden Dr. Öz, “Onunla gurur duyuyoruz. Bu kadar uzakta Türk yemeklerini konuştuk. Ben kabak dolmasını çok özlüyorum” dedi. Gökçe ise, “Ben de annemi özlüyorum, bir yıldır görmüyorum. Börek ve dolmaları fantastiktir. İstanbul’a gidip, börek yiyeceğiz” sözleriyle güldürdü.

Nusret ve Falcao

İLİŞKİLİ HABER

'Fıs Fıs İsmail' olarak tanınan oyuncu Süleyman Yağcı 8 günde 10 kilo verdi!

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan'dan '19 Mayıs' mesajı!

İLİŞKİLİ HABER

Usta oyuncu Erol Keskin hayatını kaybetti

İLİŞKİLİ HABER

Emma Watson kariyerini noktaladı mı?

İLİŞKİLİ HABER

İngiliz model Naomi Çampbell 50 yaşında ilk kez anne oldu!

BİR YORUM YAPIN 40

Vatandaş 2 ay önce

Sonradan görmeliğin kitabını yazan adam deseniz daha yerinde olur.

Hasan Günver 2 ay önce

Tolga Ağar'a ayar vermiş Reis Nusret, helal olsun adamsın

Hakan 5 ay önce

Saçma sapan yorumlar var bu çocugun ne kadar yardım sever biri oldugunu bimiyorsunuz medyadan gördüğünüzle yorum yapıyorsunuz

Toplam 4 beğeni

Kırsehirli 5 ay önce

Bu adam olumsuz örnek teşkil ettiği gerekçesiyle tutuklanmalı

Toplam 2 beğeni

FANTOM 5 ay önce

takip etmeyin ki yapma gereği duymasın

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun