Yıldız şarkıcı Maluma ile Nusret buluştu!

23 Şubat 2021, 12:59
Yıldız şarkıcı Maluma ile Nusret buluştu!

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret, Saltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünyada fenomen haline geldi. Nusret Gökçe son olarak yıldız şarkıcı Maluma'yı ağırladı. Maluma, ünlü şefle özdeşleşen saltbae hareketini yaptı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Instagram'da paylaştığı videolarla oldukça ilgi çeken Nusret Gökçe, dünyaca ünlü yıldız Maluma'yı ağırladı. Maluma, Nusret'in Miami'deki restoranını ziyaret etti. 

Nusret'in özel olarak servis ettiği yemeklerden ziyafet çeken Kolombiyalı yıldız şarkıcı ünlü şefle özdeşleşen saltbae hareketini yaptı. Maluma o anları yaklaşık 60 milyon takipçili Instagram sayfasına da taşıdı.

Gianni Infantino

Nusret, Dubai’deki restoranında FIFA başkanı Gianni Infantino’yu ağırladı.

Nusret, her zamanki şovunu Infantino yanında da gerçekleştirdi. FIFA başkanı, Nusret’in şovu karşısında “O bir efsane” yorumunu yaptı.

Karim Benzema

Cezayir asıllı Fransız millî futbolcu Karim Benzema, Nusret'in Dubai’de şubesini ziyaret etti. Nusret'in elleriyle servis ettiği lezzetlerle ziyafet çeken Benzema, saltbae hareketi yaptı.

Dr. Mehmet Öz 

Nusret Gökçe’nin New York’taki restoranın konuğu, Dr. Mehmet Öz oldu. Video’larını Instagram’dan paylaşan ikiliden Dr. Öz, “Onunla gurur duyuyoruz. Bu kadar uzakta Türk yemeklerini konuştuk. Ben kabak dolmasını çok özlüyorum” dedi. Gökçe ise, “Ben de annemi özlüyorum, bir yıldır görmüyorum. Börek ve dolmaları fantastiktir. İstanbul’a gidip, börek yiyeceğiz” sözleriyle güldürdü.

Nusret ve Falcao

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
38 Yorum Var
 • Hakan 1 hafta önce Şikayet Et
  Saçma sapan yorumlar var bu çocugun ne kadar yardım sever biri oldugunu bimiyorsunuz medyadan gördüğünüzle yorum yapıyorsunuz
  Cevapla
 • Kırsehirli 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu adam olumsuz örnek teşkil ettiği gerekçesiyle tutuklanmalı
  Cevapla
 • FANTOM 3 hafta önce Şikayet Et
  takip etmeyin ki yapma gereği duymasın
  Cevapla
 • Vatandaş 3 hafta önce Şikayet Et
  Sonradan görmelerin padişahı. Böyle olunca ne olur; otel odalarında dal başak poz verirsin. Birine taşıyamayacağı popüleriteyi yüklemek o insana zulümdür.
  Cevapla
 • ramazan 3 hafta önce Şikayet Et
  allah ım bizi parayı bulduktan sonra azanlardan eyleme yarabbi. amin
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun