TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Şampiyon' dizisi final yapma kararı aldı. Final tarihi belli olan dizide yer alan oyuncu Tolgahan Sayışman'dan yürek burkan bir veda paylaşımı geldi.

TRT 1 ekranlarında yer alan dizinin başrollerinde Yıldız Çağrı Atiksoy ve Tolgahan Sayışman'ın olduğu 'Şampiyon' dizisi final yapma kararı aldı.13 Ağustos tarihinde 34.bölümüyle final yapacak olan dizinin çekimleri tamamlandı. Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Avcı'nın başrollerde oynadığı Şampiyon dizisi 13 Ağusos'ta ekranlara veda ediyor.

Dizinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman da son set gününün ardından Instagram üzerinden bir veda mesajı yayınladı. Dizinin planlarını çekerek çekimlerini tamamladıklarını belirten Sayışman, "Herkese öncelikle ailesi ve sevdikleriyle birlikte mutlu bayramlar dilerim. Şampiyon dizisinin son planını çekerek çekimlerini tamamlamış bulunmaktayız. Şampiyon için emek harcamış A'dan Z'ye herkese ve desteklerini esirgemeyen izleyicilerimize sonsuz teşekkür ederim. Tekrar en kısa zamanda görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Tolgahan Sayışman dizi final yapmadan yeni sezonda yer alacağı proje belli oldu. Oyuncu Tolgahan Sayışman, Cevdet Mercan'ın yönetmenliğini yaptığı Show Tv'de yer alacak olan 'Şeref sözü' dizisinde yeni sezonda rol alacak.

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı eşi Kerim Saka'dan ayrıldı

İLİŞKİLİ HABER

Usta oyuncu Behzat Uygur'dan sıra dışı bayramlaşma!

İLİŞKİLİ HABER

Emre Altuğ: Çağla'yla görüşmek üzere ayrıldık!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz uzay dili öğreniyor!

BİR YORUM YAPIN 1

Şamamet 11 ay önce

Şampiyon dizsi final yapmamalidi benim en severek izledim dizidi Çok üzüldüm