Eski eşi tarafından dolandırılan Songül Karlı, suç duyurusunda bulundu!

08 Ağustos 2020, 12:17
Eski eşi tarafından dolandırılan Songül Karlı, suç duyurusunda bulundu!

Şarkıcı Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini dolandırdığını iddia ederek Müge Anlı'ya başvuracağını açıklamıştı. Ünlü şarkıcı eski eşi Metin Yüncü, hakkında suç duyurusunda bulundu.

Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü hakkında yeni bir hamle daha yaptı. Müge Anlı'nın program katılmadan önce eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. 2012 yılında Metin Yüncü ile evlenen Halk müziği sanatçısı Songül Karlı, olaylı bir şekilde 2017 yılında boşandı. Karlı, 2017 yılından bu yana eski eşinin kendisini dolandırdığını iddia ederek dava açmıştı.

songül karlı programda evlenmişti

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir takipçisi "Eski eşinize açtığınız dava ne durumda, arsayı geri alabilecek misiniz?" sorusuna ünlü şarkıcının "Müge Anlı’da bitecek gibi görünüyor. Sülalece oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı" şeklindeki cevabı herkesi şaşırttı. Karlı, daha önce eski eşinin 20 milyon TL dolandırdığını açıklamıştı. Şarkıcı, Müge Anlı'nın sabah kuşağı programına 3 hafta sonra katılacağını söyledi. Ayrıca Karlı, Müge Anlı ile "1,5 saat önce Müge ile konuştuk. Sağ olsun arkadaşım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım" konuştuklarını açıkladı. 

songül karlı ve eski eşi

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • i.şengel 1 ay önce Şikayet Et
    beren saat basında PKK sevicisidir diye yazı okudum o saattan ihtibaren bendeki tüm itibarını kaybetti
    Cevapla