Geçtiğimiz günlerde alışveriş yaparken görüntülenen Yusuf Güney, sosyal medya ile ilgili yapılan düzenlemeyi desteklediğini açıkladı. Ayrıca genç şarkıcı artık sosyal medyadan uzak durduğunu ve bu mecraların insanı salaklaştırdığını söyledi.

Kendini geliştirmek ve şarkı sözü yazmak için sosyal medyadan uzak duran Yusuf Güney, bu mecraların her şeyi engellediği ve saman kaybı olduğunun altını çizdi. Zorlu Alışveriş merkezinde görüntülenen genç şarkıcı "Sosyal medyanın yapaylığından, sahteliğinden çok sıkıldım ve telefondan uygulamayı sildim. Sosyal medya insanı salaklaştırıyor. Bu yüzden şarkı yazamıyorum. Artık şarkı yazacağım, dağlara çıkacağım, sosyal medya ile işim bitti" şeklinde konuştu.

TAKİPÇİ SAYISINA GÖRE KONSER KABUL EDİYORLAR!

Ayrıca Güney sosyal medyayla ilgili yaşadığı ilginç bir anısını da şu sözlerle anlattı:

"Bunu bir organizatör arkadaşım anlattı. Organizasyon firması, bir belediyenin konser işinde sahne almam için beni tavsiye etmiş. Belediye başkanının sorusu, 'Kaç takipçisi var?' olmuş. İnanabiliyor musunuz gerçekten bu soruyu sormuş. Adam demiyor ki; 'Bu kadar albüm yapmış, bu kadar hit parçası var.' Takipçisi çok olan adama bu işi veriyorlar. Günde 100 bin lira kazanıyor bu insanlar. İnanın ben bunların kazandığının yüzde birini kazanamıyorum. Müzik bitti zaten. 'Dükkan açalım' dedik, babama güzel bir dükkan açtık. O da olmadı, battı. Bakalım her şeyin hayırlısı."

İLİŞKİLİ HABER

Vildan Atasever'den hayranlarını üzen haber! Nişanı attı...

BİR YORUM YAPIN 6

Hakikat 11 ay önce

Helal olsun sana senin gibisi hint kumaşı kadar ! Yıllardır ben de bunu düşünüyorum ...

DOBRA 1 yıl önce

Doğru söylüyor

Fatih 1 yıl önce

güzel insan

Zakir 1 yıl önce

Vatan sever sanatçılara hükümetin sahip çıkması lazım reis duy bu güzel insanın sesini

Toplam 10 beğeni

oğuz 1 yıl önce

gÜZEL İNSAN

Toplam 7 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun