Yusuf Güney: Sosyal medya insanı salaklaştırıyor!

30 Temmuz 2020, 13:34
Yusuf Güney: Sosyal medya insanı salaklaştırıyor!

Geçtiğimiz günlerde alışveriş yaparken görüntülenen Yusuf Güney, sosyal medya ile ilgili yapılan düzenlemeyi desteklediğini açıkladı. Ayrıca genç şarkıcı artık sosyal medyadan uzak durduğunu ve bu mecraların insanı salaklaştırdığını söyledi.

Kendini geliştirmek ve şarkı sözü yazmak için sosyal medyadan uzak duran Yusuf Güney, bu mecraların her şeyi engellediği ve saman kaybı olduğunun altını çizdi. Zorlu Alışveriş merkezinde görüntülenen genç şarkıcı "Sosyal medyanın yapaylığından, sahteliğinden çok sıkıldım ve telefondan uygulamayı sildim. Sosyal medya insanı salaklaştırıyor. Bu yüzden şarkı yazamıyorum. Artık şarkı yazacağım, dağlara çıkacağım, sosyal medya ile işim bitti" şeklinde konuştu.

YUSUF GÜNEY ZORLU ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

TAKİPÇİ SAYISINA GÖRE KONSER KABUL EDİYORLAR!

Ayrıca Güney sosyal medyayla ilgili yaşadığı ilginç bir anısını da şu sözlerle anlattı:

"Bunu bir organizatör arkadaşım anlattı. Organizasyon firması, bir belediyenin konser işinde sahne almam için beni tavsiye etmiş. Belediye başkanının sorusu, 'Kaç takipçisi var?' olmuş. İnanabiliyor musunuz gerçekten bu soruyu sormuş. Adam demiyor ki; 'Bu kadar albüm yapmış, bu kadar hit parçası var.' Takipçisi çok olan adama bu işi veriyorlar. Günde 100 bin lira kazanıyor bu insanlar. İnanın ben bunların kazandığının yüzde birini kazanamıyorum. Müzik bitti zaten. 'Dükkan açalım' dedik, babama güzel bir dükkan açtık. O da olmadı, battı. Bakalım her şeyin hayırlısı."

YUSUF GÜNEY

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Hakikat 3 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun sana senin gibisi hint kumaşı kadar ! Yıllardır ben de bunu düşünüyorum ...
  Cevapla
 • DOBRA 5 ay önce Şikayet Et
  Doğru söylüyor
  Cevapla
 • Fatih 5 ay önce Şikayet Et
  güzel insan
  Cevapla
 • Zakir 5 ay önce Şikayet Et
  Vatan sever sanatçılara hükümetin sahip çıkması lazım reis duy bu güzel insanın sesini
  Cevapla
 • oğuz 5 ay önce Şikayet Et
  gÜZEL İNSAN
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun