Özcan Deniz yeni sezon için 'Seni Çok Bekledim'le 5 milyon TL'ye el sıkıştı!

01 Ağustos 2020, 10:11
Özcan Deniz yeni sezon için 'Seni Çok Bekledim'le 5 milyon TL'ye el sıkıştı!

Hem oyuncu hem şarkıcı olan Özcan Deniz , yeni sezon için 'Seni çok bekledim'le el sıkıştı. Projeyi yazacak ve aynı zamanda oynayacak olan Deniz yapım şirketiyle anlaşarak 5 milyon TL aldı.

Oynadığı dizilerle gönüllere taht kuran Özcan deniz en son 'İstanbullu Gelin' dizisinde rol almıştı. Oynadığı karakterle kadınlar tarafından çok beğenilen Özcan Deniz'den sevindiren haber geldi. Oyuncu, yeni sezon için dizi anlaşması yaptı. Karantina döneminde Feyza Aktan ile 6 bölümlük bir mini dizi çeken oyuncu, 'Seni Çok Bekledim' adlı yeni bir aşk dizisiyle ekranlarda yer alacak. Deniz, Skala Medya ile yayına geçireceği dizisinin proje tasarımını da yine kendisi üstlenecek.Aynı zamanda oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik ve yapımcılık alanında işlere imza atan Deniz bu seferde, 'Seni Çok Bekledim'de de hem yazacak hem de oynayacak. Kamera önü ve arkasında rol alacak olan oyuncunun yapım şirketinden dizi başlamadan önce peşin olarak 5 milyon TL ücret aldığı öğrenildi.

 

Ekranların sevilen oyuncusu Deniz, 'İstanbullu Gelin' karantina sonrasında çalışmayı özlediğini ve yeni sezonda ekranda olacağı için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Vergi ? 1 hafta önce Şikayet Et
  Ne kadar vergi veriyorlar onların haberlerinide paylaşın
  Cevapla
 • hakan 1 hafta önce Şikayet Et
  çok lazımdı zaten
  Cevapla
 • ☪ Kürdüm ☪ 1 hafta önce Şikayet Et
  hangi yapım şirketi, israil' mi ?
  Cevapla
 • a.d 1 hafta önce Şikayet Et
  Para lazımsa israile konser vermeye gitsin önursuz...
  Cevapla
 • Ersoy 1 hafta önce Şikayet Et
  Bir insan ancak bu kadar itici olabilir
  Cevapla