Özcan Deniz'in 'Seni Çok Bekledim'in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor!

18 Ekim 2020, 10:39
Özcan Deniz'in 'Seni Çok Bekledim'in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor!

Hem oyuncu hem şarkıcı olan Özcan Deniz, başrolünde yer aldığı yeni sezon için 'Seni çok bekledim' dizisinde kendisine eşlik edecek kadın partneri belli oldu. Seni Çok Bekledim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Erzincan’da başlayan çekimleri tamamlayan ekip, İstanbul’a dönerek kamera karşısına geçti. Setten ilk kare ise dizinin başrol oyuncusu Özcan Deniz’den geldi.

Oynadığı dizilerle gönüllere taht kuran Özcan deniz en son 'İstanbullu Gelin' dizisinde rol almıştı. Oynadığı karakterle kadınlar tarafından çok beğenilen Özcan Deniz'den sevindiren haber geldi. Oyuncu, yeni sezon için dizi anlaşması yaptı. Karantina döneminde Feyza Aktan ile 6 bölümlük bir mini dizi çeken oyuncu, 'Seni Çok Bekledim' adlı yeni bir aşk dizisiyle ekranlarda yer alacak.

Gerçek bir hayat hikayesini konu alan Seni Çok Bekledim’in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Tutkulu bir aşk hikayesinin herkesi ekran başına kilitleyeceği dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Erzincan’da tamamlanan çekimlerin ardından İstanbul’a gelen Seni Çok Bekledim ekibi, kamera karşısına geçerek kayda girdi.

Dizide Özcan Deniz'e eşlik edecek olan kişi ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisiyle yıldızı parlayan İrem Helvacıoğlu, oldu. Skala Medya ile birlikte diziyi hayata geçirecek olan Deniz, proje tasarımlarını da kendisi yürütüyor. Yapım bir aşk dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak. 

TUTKU DOLU BİR AŞK HİKAYESİ!

Dizide; Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı Kadir karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı Ayliz karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.

Deniz, Skala Medya ile yayına geçireceği dizisinin proje tasarımını da yine kendisi üstlenecek. Aynı zamanda oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik ve yapımcılık alanında işlere imza atan Deniz bu seferde, 'Seni Çok Bekledim'de de hem yazacak hem de oynayacak. Kamera önü ve arkasında rol alacak olan oyuncunun yapım şirketinden dizi başlamadan önce peşin olarak 5 milyon TL ücret aldığı öğrenildi.

 Ekranların sevilen oyuncusu Deniz, 'İstanbullu Gelin' karantina sonrasında çalışmayı özlediğini ve yeni sezonda ekranda olacağı için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Vergi ? 2 ay önce Şikayet Et
  Ne kadar vergi veriyorlar onların haberlerinide paylaşın
  Cevapla
 • hakan 2 ay önce Şikayet Et
  çok lazımdı zaten
  Cevapla
 • ☪ Kürdüm ☪ 2 ay önce Şikayet Et
  hangi yapım şirketi, israil' mi ?
  Cevapla
 • a.d 2 ay önce Şikayet Et
  Para lazımsa israile konser vermeye gitsin önursuz...
  Cevapla
 • Ersoy 2 ay önce Şikayet Et
  Bir insan ancak bu kadar itici olabilir
  Cevapla