İzmir Çeşme'de dayak yiyen model Daria Kyryliuk koronavirüse yakalandı!

19 Eylül 2020, 15:56
İzmir Çeşme'de dayak yiyen model Daria Kyryliuk koronavirüse yakalandı!

Tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki yer alan "The Beach of Momo" isimli plajın güvenliği tarafından darbedildiğini iddiasıyla bir süre gündemde olan Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, sosyal medya üzerinden koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, İzmir'in tatil beldesi Çeşme'de darp edildiği iddiasıyla gündemde uzun süre yer almıştı. Ünlü top model sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs hastalığına yakalandığını duyurdu.

Daria Kyryliuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, koronavirüs'e  yakalandığını şu sözlerle duyurdu:

"Koronavirüs erkek arkadaşımla beni geçmedi. 2 hafta boyunca İstanbul'da bir otelin izole katında oturarak mahsur kaldık. İnsanlarla temas kurmadık, çarşaflarımızı değiştirdik ve tek kullanımlık kaplarda kapının altına yiyecek getirdik. Çok şanslıydım çünkü hiçbir semptomum yoktu. Kokuları ayırt edebiliyordum, kendimi normal hissettim ve maksimum sıcaklık 37'ydi. Erkek arkadaşımın kötü sağlığı olmasaydı hasta olduğumu bile fark etmezdim. Neyse ki, her şey iyi bitti ve zaten Kiev'de evdeyim"

İzmir Çeşme'de bir yer alan "The Beach of Momo" isimli plajın güvenliği tarafından darbedildiğini iddia eden Ukraynalı top model Daria Kyryliuk sessizliğini bozup ilk defa konuştu.

 Kyryliuk: "Gördüğüm kadarıyla güvenlik arkadaşlarımızdan biriyle tartıştı. Güvenlik, arkadaşımıza vurdu. Erkek arkadaşım Baran onlara yardım etmeye çalıştı. Kavgayı dağıtmaya çalıştı. Hastaneye gittik. Arkadaşımız kan revan içindeydi. Benimde burnum, dudaklarım ve gözüm kanıyordu. Bütün belgeleri aldık. Doktor muayene etti. Daha sonra karakola gittik ve tutanak tutturdum" açıklamalarında bulunan Daria'nın erkek arkadaşı: "Biz bayağı daya yedikten sonra güç bela hepimiz arabaya bindik. Görevliler arabanın kapısını açıp tekme tokat yumruk atmaya devam ettiler" açıklamalarını yer veren ikili "suç duyurusunda bulunduk ve bu kişilere karşı hukuki süreç başlattık ve davanın peşini bırakmayacağız" açıklamalarını yaptı.

Top model sosyal medya üzerinden darbedildiğini üç dilde açıklamasını yaparak paylaştı. Daria Kyryliuk, instagram üzerinden yaptığı açıklamada "Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. MomoPlajı’nın (ÇeşmeTürkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız" dedi.

Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde 'Beach of Momo’da' çalışan garsonlar, şezlongda güneşlenen bir kadın müşterinin, üzerine buz atmıştı. Çalışanlar, kendilerini uyaran erkek müşteriyle de ağız dalaşına girmiş ve tartışma çıkmıştı. 10 garson bir olup, müşteriyi darbetmişti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar