Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada Tatlıses kocaman oldu. İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız'dan olan kızı Elif Ada'nın son haliyle herkesi şaşırttı. Sık sık babasının yanına da giden Elif Ada Tatlıses, babasıyla olan benzerliğiyle dikkat çekti.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız ile 2011 yılında evlenmişti. İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız kızları Elif Ada Tatlıses'i evliliklerinin ikinci yılında kucaklarına almışlardı. İbrahim Tatlıses'in en küçük çocuğu olan Elif Ada Tatlıses annesi Ayşegül Yıldız ile yaşıyor. Sık sık babasının yanına da giden Elif Ada Tatlıses, babasıyla olan benzerliğiyle dikkat çekti. 

İbrahim Tatlıses

Şimdilerde annesinin boyuna yetişen Elif Ada, son haliyle olay oldu.

İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada Tatlıses hafta sonunda annesi Ayşegül Yıldız ile doyasıya eğlendi.

ibrahim tatlısesin kızı Elif Ada

Kendi sosyal medya hesabından sık sık anne ve babasıyla paylaşımlarda bulunan Elif Ada'ya beğeni yağıyor. İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada'yı görenler "Babasının kopyası" yorumlarında bulundu.

AYŞEGÜL YILDIZIN PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Ayşegül Yıldız'ın da kızı ile olan paylaşımlarına yorum ve beğeni yağıyor. Takipçilerinden gelen yorumlar genellikle Elif Ada'nın babası İbrahim Tatlıses'e ne kadar benzediği oluyor. Ayşegül Yıldız son olarak kızı Elif Ada'nın fotoğrafını "Güzel Rapunzel'im benim. Anne daha çok uzatalım diyor" notuyla paylaştı.

İbrahim Tatlıses

Yıldız'ın paylaşımına "Babasına ne kadar çok benziyor", "Babasını ne kadar sevmişsiniz, prenses aynı babası" yorumları yapıldı.

Büyüdükçe İbrahim Tatlıses'e daha çok benzeyen Elif Ada, yeni yaşını babası ve annesi ile birlikte kutlamıştı. İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada'nın büyüdükçe babasına daha çok benzemesi de gözlerden kaçmadı.

İBRAHİM TATLISES KIZI ELİF ADA'NIN ÜZERİNE TİTRİYOR

İzmir'de yaşayan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız'dan olan kızı Elif'in üzerine titriyor. Sanatçı İbrahim Tatlıses üzerine titrediği küçük kızı Elif'in fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Küçük kızı Elif'le devamlı paylaşım yapan Tatlıses bu kez yaptığı paylaşımda kızıyla çekilmiş karesine "İşte benim tek aşkım Elif Ada’m" mesajını yazdı.

İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız'la çekilen fotoğrafını da 'Anası, babası, kızı' notuyla paylaştı.

İLİŞKİLİ HABER

Dünyanın en güçlü kadın kahramanı She Hulk'ın fragmanı yayınlandı!

İLİŞKİLİ HABER

Spiker Özlem Sarıkaya Yurt son yolculuğuna uğurlandı!

BİR YORUM YAPIN 2

marko paşa 1 yıl önce

sürü halinde çocuğu var tek aşkım diyor yeni bi hatun alsın sonrada ondan doğan çocuğa da öyle der ömrü böyle unutkanlıkla geçti keyfinin peşinde koştu gerisi önemsiz vız geldi tırıs gitti hayatından attıklarını toplasalar köy kurulur

Toplam 6 beğeni

kahraman 1 yıl önce

ne var şaşıracak, doğup büyüyen her hangi çocuktan biri .haberi yaparken lütfen bunlara ayrıcalıklı ifadeler kullanmayalım. bu gibi kişilerin çocukları sanal dünyada hayatın ne olduğunu bilemeden büyüyen gençler oluyor.her istedikleri hatta isteme fırsatı bulamadıkları her şeye sahip oluyorlar.sonrası malum bir toplum.

Toplam 14 beğeni