Sinan Akçıl'dan Edis ve Gülşen'i kızdıracak sözler: Nirvana'yı beğenmedim!

Neredeyse 1 yıldır bir düet yapacakları konuşulan ünlü pop yıldızları Edis Ve Gülşen 'Nirvana' adlı bir düete imza attılar. Şarkıcı Sinan Akçıl, Edis ve Gülşen’in düet şarkısı "Nirvana"yı beğenmediğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl önceki gün Yalıkavak’taki Miya Beach’te düzenlenen happy hour’da sahneye çıktı. "Son yaz konserim" dediği etkinlik öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Akçıl, popçulara taş attı: "Sanat dünyasında maskeler düştü. Kim üretti, kim üretmedi gördük. Bu yaz ‘benim’ diyen şarkı çıkmadı. Üretemediler." Akçıl, "Edis’le Gülşen’in şarkısını nasıl buldunuz?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Biraz karışık geldi bana. Gülşen’i beğeniyorum ama şarkıyı beğenmedim. Olmamış demek bana yakışmaz ama beğenmedim."

Türkçe pop zirvesindeki isimlerden Gülşen ve Ediz bir araya getiren şarkının adı 'Nirvana' oldu. Neredeyse 1 yıldır Gülşen'in Edis'le bir düet yapacakları konuşuluyordu. 

Neredeyse bir yıldır merakla beklenen şarkının çekilen tanıtım fotoğrafında Edis’in ayakkabıları sosyal medyayı salladı. Edis çok ünlü bir markaya ait ayakkabıyı 8 bin TL’ye almış. Kıyafeti ise 10 bin TL. Gülşen ise tarzına yaklaşık 15 bin TL harcamış.

Alp Kırşan'ın Orkinos balığı ile macerası yakında! Poz verdiler...

İLİŞKİLİ HABER

Alp Kırşan'ın Orkinos balığı ile macerası yakında! Poz verdiler...
Oyuncu Kubilay Aka: Hayal kuramaz oldum!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Kubilay Aka: Hayal kuramaz oldum!

BİR YORUM YAPIN 0